100 Euro Paykasa Kart Al
9 Şub, 2019 22:51 tarihinde eklendi

100 Euro Paykasa Kart Al

100 Euro Paykasa Kart Al

100 Euro Paykasa kart al, ön ödemeli güvenilir Paykasa kredi kartı ile 100 Euro değerindeki kredi kartı ile online alışveriş yapabilir, oyun satın alabilir ve bahis oyunlarında kullanabilirsiniz.

Paykasa sanal kartlar, ön ödemeli olacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanırken limitinize dikkat etmeniz gerekir ki ödemelerinizde aksilikler yaşanmasın. Paykasa kartınızın limiti bittiğinde yeni bir Paykasa kart satın almanız gerekir. Kart limitinizi kartı satın aldığınız siteden destek alarak öğrenebilirsiniz.  Paykasa kartlar ön ödemeli olduğu için içinde farklı limitler olacak şekilde satışa sunulmuştur. Bütçesi fazla olmayanlar 10 euro, 25 euro gibi düşük limitli kartları tercih edebilirler. Paykasa kartların 100, 200,500 gibi yüksek limitleri de mevcuttur. 100 euro hem bütçe açısından ortalama hem de rahatça kullanabilmeniz için yeterli limittir.

100 Euro Paykasa Kart Fiyatı Nedir?

100 euro Paykasa satın al, 100 Euro değerindeki Paykasa kartın fiyatı, kur değişiklikleri, bayi indirimleri gibi nedenlerle farklı olabiliyor. Paykasa kart fiyatlarında ortalama fiyatların çok altında fiyat satan sitelere karşı dikkatli olmanız da fayda var. 100 euro değerindeki Paykasa kartı ortalama olarak 650 TL ile750 TL arasında bir fiyata satın almanız mümkündür. Fiyatlar da çok değişiklik olmasa da en iyi fiyatı veren güvenilir Paykasa satış sitelerini tercih edebilirsiniz.

100 Euro Paykasa Kart Nerede Satılır?

Paykasa kartlar limitleri ne olursa olsun sadece online satış mağazalarında satılmaktadır. Yasal Paykasa satış sitelerinden kartların her limitine olduğu gibi 100 euro limitine de sahip olabilirsiniz. Paykasa kartlarını satış siteleri dışında bir yerden temin etmeniz olanaksızdır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *