20 Euro Paykasa Kart Al
6 Şub, 2019 17:51 tarihinde eklendi

20 Euro Paykasa Kart Al

20 Euro Paykasa Kart Al

20 Euro Paykasa Kart al, online alışverişlerinizde kullanabileceğiniz 20 Euro Paykasa kredi kartını en ucuza satın alarak banka ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa kartlar, satışa farklı limitler sunulmaktadır. Paykasa kartı farklı limitleriyle birçok yolla alabilirsiniz. Herhangi bir 20 Euro Paykasa kartı satın alabilmeniz için kartın limitine bağlı olarak belirlenmiş satış fiyatını ödemeniz gerekmektedir. Kartların fiyatları euro değerindeki limite ve kura göre belirlenmiştir. Paykasa kartınızı limitiniz bitene kadar kullanabilirsiniz. Kartın limiti bittiğinde yeni bir Paykasa kart satın almanız gerekmektedir.

20 Euro Paykasa Kartın Fiyatı Nedir?

Limiti 20 Euro olan Paykasa kartın fiyatı Paykasa satış sitelerinde farklı olabilir. 20 Euro değerindeki Paykasa kartınızı 95 TL ile 110 TL arasında bir fiyata satın alabilirsiniz. 20 euro Paykasa kartın fiyatı piyasa ortalama 105 TL civarındadır. Kartların fiyatları Paykasa bayilerinde de farklı değerlerde olabilir. Kartların fiyatları euro ile TL arasındaki kur farkının değişmesine göre değişiklik gösterebilir. Hatta bayiler, dilerse kar değerlerinden indirim yapabilirler.

20 Euro Paykasa Kart Nasıl Alınır?

Paykasa kartınızı almak için öncelikle satış fiyatı ne kadar o miktarı satış sitesinin hesabına aktarmanız gerekmektedir. Kartın güncel fiyatına mutlaka dikkat etmelisiniz. 20 euro kredi kartınızı siparişinizi oluşturduktan sonra ödeme aşamasına geçebilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartınızla, havale yada EFT ile, mobil ödeme ile yapabilirsiniz. 20 euro değerindeki Paykasa kartınızı, anlaşmalı olan sitelerden temin edebilirsiniz. Ödeme sayfasında Paykasa gördüğünüz her sitede Paykasa kartınızı kullanabilirsiniz. En ucuza 20 euro paykasa değerindeki Paykasa kartınızı, limitinizden yüksek miktarlı ödemeler için kullanamazsınız.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *