500 Euro Paykasa Resellerden Alınır
11 Şub, 2019 23:51 tarihinde eklendi

500 Euro Paykasa Resellerden Alınır

500 Euro Paykasa Resellerden Alınır

500 Euro Paykasa reseller nasıl alınır, 500 Euro limitli Payka kredi kartını resellerden en ucuza satın alarak güvenilir banka ödemelerinde ve online alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Paykasa online ödeme sisteminde kullanılan Paykasa kartın farklı limitleri vardır. Alıcılar ihtiyaç duydukları kadar limitle Paykasa kart satın alabilirler. Paykasa kartınızı 10 euro gibi düşük limitle alabilme imkanınız olduğu gibi 500 euro değerinde bir limitle de alabilirsiniz. Ancak 500 euro değerindeki Paykasa kartı her satış sitesinde göremeyebilirsiniz. Paykasa resellerden 500 euro değerinde Paykasa kartınızı temin edebilirsiniz. Paykasa resellerden kart alışverişi yapmanız için birçok neden var.

Neden Paykasa Reseller Tercih Edilmeli?

500 euro Paykasa kart al, 500 euro değerindeki Paykasa kartın bilgilerini çok güvenli bir şekilde saklamalısınız. Paykasa reseller, Paykasa kartların bilgilerini özel güvenlik yöntemleriyle, kart alıcıya ulaşana kadar güvenle muhafaza etmektedir. Böylece kart bilgileri size ulaştığında oldukça temiz, tam tamına 500 euro limiti olan  bir kart olarak ulaşır. Paykasa kartın güvenlik kodunun başkalarının eline geçmesi kart limitinizi başkalarının kullanmasına neden olacağından; Paykasa kartların güvenlik kodlarını size ulaşana kadar güvenle saklayan resellerden 500 euro Paykasa kart alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Paykasa Reseller Hangileridir?

Paykasa reseller bayilerinin hangileri olduğunu internet sitesine bir bakışta anlamanız pek mümkün değildir. Paykasa ile yasal bağı olan reseller bayilerinin tam listesine yine Paykasa firmasının web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Paykasa sitesinde ülke seçimini yaptıktan sonra bayi listesini görüntüleyebilirsiniz. Bu listede yer alan siteler yasal Paykasa bayileri olarak hizmet vermektedir. Kart satın almak için tercihinizi bu siteler arasından yapmalısınız.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *