Astropay Card Nasıl Kullanılır?
23 Şub, 2019 16:51 tarihinde eklendi

Astropay Card Nasıl Kullanılır?

Astropay Card Nasıl Kullanılır?

Astropay Card nasıl kullanılır? Astropay kredi kartı ile online ödemelerinizi ve alışverişlerinizi Astropay kredi kartı ile yapabilir ve bütçenize uygun Astropay kartını satın alabilirsiniz.

Astropay Online ödeme sistemi denince akla ilk gelen isimlerden olan Astropay firması, kullanıcılarına kolay ve güvenli ödeme yapabilmeleri için Astropay kart sunmaktadır. Astropay Card kartınızla anlaşmalı sitelerde ödemelerinizi saniyeler içinde yapabilirsiniz. Ödemelerinizi Astropay kartla yapacaksanız; ihtiyacınız olan limitte, bütçenize uygun bir Astropay kart satın alabilirsiniz. Kart satın alma işlemini tamamlamadan Astropay kart bilgileriniz elinizde olmayacağı için ödemelerde kartınızı kullanamazsınız. Astropay kart satın almak için güvenilir ve yasal satış sitelerini tercih etmeye dikkat edin.

Astropay Kart Nasıl Kullanılır?

Astropay kredi kartınızı kullanabilmeniz için öncelikle siparişinizi oluşturup kartınızı satın almanız gerekiyor. Kart bilgilerinizi aldıktan sonra ödemelerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlaşmalı sitelerde ödeme sayfasında, yöntem olarak Astropay‘i seçin ve ödeme sayfasına geçin. Ödeme sayfasında Astropay kartınız üzerinde yer alan kart numarası, son kullanma tarihi, güvenlik kodu gibi detayları ilgili alanlara girin. Ödenecek tutar sitede otomatik olarak yazmıyorsa ödeme yapacağınız miktarı da belirtin ve ödemeyi tamamlayın. Limitiniz varsa ödemeniz saniyeler içinde gerçekleşecektir.

Astropay Kart Nerede Kullanılır?

Astropay Card sanal kart olduğundan sadece online ödemelerinizde kullanılabilir. Astropay kartınızı, firmanın anlaşmalı olduğu sitelerde kullanabilirsiniz. Astropay, çok sayıda yabancı bahis ve oyun sitesinde geçerli bir ödeme yöntemidir. Sıkça kullandığınız ve ödeme yaptığınız sitede diğer online ödeme sistemleri varken Astropay yoksa siteden ve Astropay sitesinden talepte bulunabilirseniz; talebiniz değerlendirilip anlaşma sağlanmaya çalışılır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *