10 Oca, 2019 22:57 tarihinde eklendi

Astropay Kart Al

Astropay Kart Al

Astropay nedir, Astropay kredi kartı nedir, satın alma nasıl yapılır, kart ödemesi nasıl yapılır ve avantajları nelerdir gibi soruları sıklıkla duyuyoruz.

Astropay, online ödeme sistemi olarak internette yapacağınız bazı ödemeleri güvenli, kolay ve hızlı hale getirmektedir. Astropay kart kullanarak yapacağınız ödemelerde birçok avantaja sahip durumda olacaksınız. Astropay kartı nasıl temin edeceğinizi, nerelerde kullanabileceğinizi bilerek siz de internet ödemelerinize farklı bir boyut getirebilirsiniz.

Astropay Kart Nedir?

Astropay kart online ödemelerinizde kullanabileceğiniz, 16 haneli güvenlik koduna sahip, sanal bir karttır. Sanal kart bilgileriniz satın aldığınız yerden size dilediğiniz iletişim yoluyla gönderilmektedir.Astropay kart ile ödeme yaparken 16 haneli kodu girmeniz yeterli olduğundan ödemenizi saniyeler içinde yapabilirsiniz. Astropay kartların farklı limitleri vardır ve bu limitler dolar para birimindedir. Siz Astropay kartı satın alırken hesaplanan kura göre ödemenizi TL olarak yaparsınız. Astropay kartın limitleri 10 dolardan başlayarak 1000 dolara kadar çıkabiliyor. Fiyatlar ise bayilerin kar marjında yaptığı indirimlere ve kur değişikliğine göre şekilleniyor. Örnek olarak 20 dolarlık bir kart için 120 TL ödeyebileceğiniz gibi daha yüksek ya da daha düşük ücretler ödeyebilirsiniz.

Astropay Kart Nasıl Alınır?

Astropay kredi kartı satın almanız için öncelikle yasal olarak Astropay bayisi olan bir site bulmanız gerekiyor. Ardından istediğiniz kart limitini seçerek ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra Astropay kartınıza ait bilgiler size ulaştırılacaktır. Bu aşamadan sonra kartınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Astropay Kart Ödemesi Nasıl Yapılır?

Astropay kartı alırken yapacağınız ödemeler, aldığınız sitenin kullandığı ödeme yöntemlerine göre değişiklik göstermektedir. Birçok sitede kredi kartı, havale, EFT, ATM, mobil ödeme yöntemlerini kullanarak Astropay kart satın alabilirsiniz. Ödemelerinizde hangi bankayı kullanacağınız da kartı satın aldığınız Astropay bayisinin anlaşmalı olduğu bankalara göre değişecektir.

Astropay Güvenilir mi?

Astropay, dünyanın birçok ülkesinde online ödeme sistemi olarak kullanılmaktadır. Dolayısıyla yasal bir Astropay bayisinden alışveriş yaptığınız sürece tüm işlemleriniz güvenlik ön planda olacak şekilde ilerleyecektir. Resmi Astropay bayileri dışında bir siteden Astropay kart edinmemeye dikkat etmemelisiniz.

Astropay Avantajları

Astropay 16 haneli güvenlik kodunu girerek ödeme yapmanıza imkan verdiğinden hızlıdır. Ayrıca ödeme yaparken kimlik ve banka bilgilerinizi girmediğinizden güvenlidir. Kredi kartı olmayanlar için internette ödeme yapmayı kolaylaştıran büyük bir yenilik ve teknolojidir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *