Astropay Kart Nasıl Alınır Kullanımı
18 Şub, 2019 16:59 tarihinde eklendi

Astropay Kart Nasıl Alınır Kullanımı

Astropay Kart Nasıl Alınır Kullanımı

Astropay kart nasıl alınır, Astropay kredi kartı nereden alınır ve Astropay kredi kartı nasıl kullanılır, online ödeme sistemlerinden birisi olan ve online alışverişlerde kullanabileceğiniz kredi kartını tüm detaylarıyla anlatalım.

Bankacılık ödeme yöntemlerine alternatif olarak piyasaya çıkan online ödeme sistemleri, kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Online ödeme sistemlerinin hemen hepsinde kullanılan para birimleri Türk lirasından farklıdır çünkü online ödeme sistemleri genellikle yabancı bahis ve oyun sitelerinde kullanılır ki bu sitelerde ödeme para birimleri dolar ve euro şeklindedir. Astropay online ödeme sistemi, kullanıcılarına sunduğu ön ödemeli, limitli sanal kartlarında dolar para birimini kullanmaktadır. Astropay kart ile ödemelerinizi saniyeler içinde yapabilirsiniz.

Astropay Kart Nasıl Alınır?

Astropay kartla ilk kez tanışacaksanız; kartınızı öncelikle nereden alacağınızı bilmelisiniz. Astropay kartları nereden alınır? Resmi ve online satış sitelerinden temin edebilirsiniz. Resmi satış sitelerinin bazılarında mobil cihazlar için uygulama da sunulmaktadır. Bu uygulamalardan ya da sitelerin üzerinden Astropay kartınızı alabilirsiniz. Astropay kart için sipariş oluştururken sitedeki yöntemleri dikkate almalısınız. Siparişinizi online olarak ya da telefonla ve canlı destek üzerinden iletişime geçerek verebilirsiniz. Siparişinizi verirken talep ettiğiniz kart limitini belirtmeyi unutmamalısınız. Bazı sitelerde kart seçimini yaparak doğrudan siparişinizi oluşturabilmektesiniz.

Astropay Kart Nasıl Kullanılır?

Astropay kart kullanımı üzerinde kartın son kullanım tarihi, kart bilgileri ve güvenlik kodu yer almaktadır. Bu bilgileri kullanarak ödeme yapmanız gerekir. Ödemelerde ödenecek miktarı otomatik olarak göremiyorsanız; kendiniz miktar bilgisi girmelisiniz. Ardından kart bilgileri bölümüne Astropay kredi kartınızın bilgilerini girmeli ve ödemeyi tamamlamalısınız. Astropay kart kullanımı kolay olduğu gibi işlem süresi de oldukça kısadır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *