Astropay Kart Nasıl Bozdurulur
14 Şub, 2019 17:14 tarihinde eklendi

Astropay Kart Nasıl Bozdurulur

Astropay Kart Nasıl Bozdurulur

Astropay bozdurma, Astropay kredi kartı nasıl bozdurulur, Astropay kredi kartınızda bulunan paranızı bozdurma işlemi yaparak paranızı hesabınıza güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Online ödeme sistemleri içinde belli bir popülariteye sahip Astropay firması, kullanıcılarına ödemeler yapabilmeleri için Astropay kartı sunmaktadır. Astropay kart ile birçok anlaşmalı sitede online ödemelerinizi saniyeler içinde, güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Astropay kartınızı aldıysanız ve kullanamadıysanız, bir kısmını kullandıysanız ve içinde kalan limiti kullanamayacaksanız; Astropay kart bozdurma işlemi yapabilir ve paranızı hesabınıza alabilirsiniz. Astropay kart bozdurma işlemlerinizi güvenilir Astropay sitelerinde yapmanız önemlidir. Çok uçuk kur değeri vererek bozum yaptığını iddia eden sitelere karşı çok dikkatli olmalısınız.

Astropay Kart Bozdurma Talebi Nasıl Oluşturulur?

Astropay kartınızı bozdurmak için bozum işlemi yapan resmi Astropay sitelerinde talep oluşturabilirsiniz. Bazı sitelerde talebinizi online olarak oluşturabilirken bazı sitelerde canlı destekten ya da telefonla oluşturabilirsiniz. Talebinizi oluştururken Astropay kart bilgilerinizi ve limit bilginizi eksiksiz ve doğru şekilde belirtmelisiniz. Paranın yatırılmasını istediğiniz hesap bilginizi ve kişisel bilgilerinizi de eksiksiz olarak girmelisiniz. Bozdurma taleplerinizi dolar kurunun yüksek olduğu zamanlarda yapabilirsiniz. Astropay kart para bozdurma talebinizi yolladıktan sonra paranızın gelmesini bekleyebilirsiniz.

Astropay Kart Bozdurma  İşlemi Ne Kadar Sürer?

Astropay kredi kartı bozdurma süreci genellikle bir gün sürmektedir. Bozdurma talebiniz oluşturduğunuz işleminiz yapılır ve paranız hesabınıza aktarılır. Güvenli bir sitede işlem yaptığınızdan eminseniz; bir süre bekleyebilir ve para hesaba aktarılmadıysa iletişime geçebilirsiniz. Sitede işlem süreci 3-5 iş günü gibi belirtilmişse bu sürenin tamamlanmasını beklemelisiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *