Astropay Kart Satın Al
17 Şub, 2019 14:30 tarihinde eklendi

Astropay Kart Satın Al

Astropay Kart Satın Al

Astropay kart satın al, Astropay kredi kartı ile online ödemeler, EFT, havale ve alışverişlerde güvenle kullanabileceğiniz Astropay kredi kartını en ucuza satın alabilirsiniz.

Online ödemelerinizden zaman kazanmanız için ve güvenli ödemeler yapmanız için geliştirilen Astropay kartlar, Astropay firmasının kullanıcılarına sunduğu sanal kart ürünleridir. Astropay kartlar ön ödemeli ve limitli olarak satışa sunulurken; kullanıcıların güvenliği düşünülmektedir. Ön ödemeli kartlarda, kartın limit bitene kadar kullanılıyor olması, kart bilgilerinin limit bitince aktifliğini kaybetmesi gibi birçok nedenle ön ödemeli kartlar güvenli ödemeler yapmanızı sağlamaktadır. Astropay kartları farklı limitleriyle; resmi satış sitelerinden satın almak mümkündür.

Ucuza Astropay Kart Fiyatları

Astropay kart satın alacağınız zaman öncelikle kendinize uygun bir limit belirlemeniz gerekiyor. Astropay kartların 5 dolardan başlayarak 500 dolara kadar çıkan limitleri mevcuttur. İhtiyacınız olan limiti satın alarak; bittiğinde kart bilgilerini yok edebilirsiniz. Astropay kartların fiyatları bu limitlere ve dolar ile Türk lirasının kur farkında göre hesaplanmaktadır. Astropay kart fiyatlarına, sipariş verirken daha dikkatli bakmanız gerekir çünkü kur farkından dolayı son baktığınız fiyatı listede göremeyebilirsiniz. Ödemeleri yaparken satış fiyatına eksiksiz ödeme yapmak önemlidir.

Astropay Kart Nasıl Alınır?

Ucuza Astropay kart satışı yapan sitelerden, üye olarak, çeşitli sipariş yöntemleriyle kart siparişinizi oluşturabilirsiniz. Mobil uygulamalardan doğrudan kartınızı seçerek online ödemenizi yaparak da Astropay kartınıza sahip olabilirsiniz. Astropay kredi kartı satın al fiyatına göre ödemenizi eksiksiz olarak yaptığınızda önce siteye ödeme bildirimini iletmeniz gerekebilir. Ödeme bildiriminin ardından Astropay kart bilgileriniz temsilciler tarafından size iletilir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *