Astropay Kredi Kartı Fiyatları
16 Şub, 2019 18:45 tarihinde eklendi

Astropay Kredi Kartı Fiyatları

Astropay Kredi Kartı Fiyatları

Astropay kredi kartı fiyatları, Astropay ön ödemeli güvenilir sanal kredi kartlarını en ucuza fiyata Türkiye’de belirlenen Türk lirası ile alma yöntemlerini terci etmeniz faydanıza olacaktır.

Popüler online ödeme sistemlerinden Astropay, sunduğu sanal kartla ödemelerinizi kolaylaştırmaktadır. Anlaşmalı sitelerde yapacağınız ödemelerde kullanabileceğiniz Astropay sanal kartlar, ön ödemeli ve limitlidir. Limitleri farklı olduğundan kart fiyatları da değişkendir. Astropay kartların limitleri dolar para birimi üzerindendir ama satış fiyatları satılan ülkeye göre değişiklik gösterir. Dolar limitli Astropay kredi kartı fiyatları, kartlar için Türkiye’de Türk lirası cinsinden belirlenmiş satış fiyatlardan ödeme yapmanız gerekmektedir. Astropay kartınızın ödemesini kabul edilen ödeme yöntemlerinden biriyle yapabilirsiniz. Astropay fiyatlarını takip ederek uygun fırsatlar yakaladığınızda da kartınızı satın alabilirsiniz.

Astropay Kart Fiyatları Nasıl?

Astropay kart fiyatları ne kadar limit alacağınıza göre değişmektedir. Astropay kartın en düşük limiti 5 dolardır. Dolayısıyla en ucuz Astropay kart da 5 dolar limitli olandır ama bu kartla fazla ödeme yapma olasılığı olmadan pek tercih edilmez. 5 dolar Astropay kartın satış fiyatı 20-25 TL civarındadır. 10 dolarlık kartın fiyatı 40-45 TL civarında, 50 dolar kartın fiyatı 200 TL civarındadır. Astropay kartların limitleri genellikle 5’er 10’ar birim olarak artar. 500 dolara kadar Astropay kart limiti mevcuttur ve fiyatı 2000 TL’ye yakındır.

Astropay Kart Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kartların fiyatları dolar ve TL arasındaki kur farkında göre belirlenmektedir. Kur farkının yanında satış sitesinin elde edeceği kar üzerinden indirim yapmasıyla da uygun fiyatlı ucuza Astropay kart satışları görülebilir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *