Astropay Kredi Kartı Türkiye
21 Şub, 2019 21:51 tarihinde eklendi

Astropay Kredi Kartı Türkiye

Astropay Kredi Kartı Türkiye

Astropay kredi kartı Türkiye’de yasal mı, güvenli mi, canlı destek hizmetleri nasıl, Astropay kredi kartı Türk satış sitelerinden Türk Lirası ile en ucuza güvenle satın alabilirsiniz.

Astropay, yabancı kuruluşlu bir online ödeme sistemi markası olmasına karşın Türkiye’de hizmet vermektedir. Türk kullanıcılara Astropay sanal kartlarını satmakta görevli resmi Türk satış sitelerinden; Astropay kartların farklı limitlerini satın alabilirsiniz. Astropay kart sattığını iddia eden ama Astropay firmasıyla ilgisi olmayan sitelere karşı dikkatli olmanız adına Astropay yasal satış sitelerini öğrenmeniz faydalı olabilir. Özellikle Astropay kartın geçerli olduğu bahis ve oyun sitelerinde sıklıkla online ödeme yapıyorsanız ve bunun için sık sık Astropay kart almanız gerekecekse; güvenilir, uygun fiyatlı bir Astropay Türkiye sitesi bulmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Astropay Türkiye Satış Siteleri

Astropay firmasına yasal olarak bağlı Türkiye satış sitelerinde kart alışverişlerinizi güvenli bir ortamda yapabilirsiniz. Astropay firmasının sitesinden; Türkiye’de hizmet veren resmi satış sitelerinin bilgisine ulaşabilirsiniz. Resmi satış siteleri web site olarak hizmet vermekle birlikte  mobil uygulamalarla da kullanıcıların işlemlerini kolayca yapmasını sağlamaktadır. Astropay kartlar limitli ve ön ödemeli oldukları için düşük limitlerle sık sık Astropay Türkiye kart almanız gerekiyorsa mobil uygulamaları indirerek daha hızlı bir şekilde Astropay kartınızı satın alabilirsiniz.

Astropay Türkiye Satış Fiyatları

Astropay Türkiye’deki satış fiyatları dolar ile TL kur farkı üzerinden hesaplanmaktadır. Kartlar dolar para biriminden limitli olduğundan fiyat hesaplaması için alınacak limit ile kur farkı çarpılmalıdır. Taban fiyatın üzerine satış sitenin karı da eklenerek satış liste fiyatı ortaya çıkartılmaktadır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *