Astropay Satın Al
20 Şub, 2019 20:51 tarihinde eklendi

Astropay Satın Al

Astropay Satın Al

Astropay satın al, Astropay kredi kartını mobil ödeme ve kredi kartı ile satın alma seçeneklerini kullanarak satın alabilir ve online alışveriş ödemelerinde kullanabilirsiniz.

Astropay bankacılık ödeme yöntemlerinin aksine birçok kolaylık sağlayan online ödeme sistemleri tüm dünyada kısa sürede popüler olmuştur. Astropay, online ödeme sistemi olarak hizmet veren sitelerden bir tanesidir. Astropay çok sayıda bahis ve oyun sitesinde geçerli ödeme yöntemi olarak kabul edilmektedir. Astropay ile ödemelerinizi anonim bir şekilde, güvenle yapabilirsiniz. Sanal kart olan Astropay kartlar, ön ödemelidir ve belirli limitlerle satılırlar. Kart limitiniz bitince yeni bir Astropay kart satın almanız gerekir. Astropay kartı satın alabileceğiniz resmi satış sitelerinden güvenle kart alışverişi yapabilirsiniz.

Astropay Kart Nasıl Alınır?

Astropay kartı satın alabilmeniz için öncelikle resmi Astropay sitelerinden birini tercih etmeniz gerekir. Alacağınız yer belliyse kart siparişinizi sitenin içeriğine göre online ya da canlı destek yoluyla verebilirsiniz. Bazı sitelerde Whatsapp üzerinden de sipariş alınmaktadır. Kart limitini belirledikten sonra sipariş sürecinizi başlatabilirsiniz. Alacağınız kart limitinin satış fiyatını eksiksiz olarak ödeme yapmalısınız. Astropay satış sitesinde geçerli olan ödeme yöntemlerini kullanarak ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ödeme yapmadan kart bilgilerinizin size ulaşması imkansızdır.

Astropay Kart Ödemesi Nasıl Yapılır?

Astropay kart alırken nasıl ödeme yapacağınız; kartı aldığınız siteyle ilgili bir durumdur. Sitede kabul edilen ödeme yöntemleriyle, anlaşmalı bankalarla ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Kredi kartı ile Astropay alıp satış sitelerinde çoğunlukla havale ve EFT yöntemleri kullanılmaktadır. Ödemenizi ne türde yaparsanız yapın; siteye ödeme yaptığınıza dair ödeme bildirimini mutlaka gönderin.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *