Cashixir Nasıl Kullanılır?
26 Şub, 2019 18:52 tarihinde eklendi

Cashixir Nasıl Kullanılır?

Cashixir Nasıl Kullanılır?

Cashixir nasıl kullanılır, Cashixir nedir, kredi kartı ile satın alarak güvenilir alışveriş yapabilir, para çekme, para yatırma ve para bozdurma gibi işlemleri Cashixir kart ile yapabilirsiniz.

Online ödemelerde kullanılmak üzere tasarlanmış sanal ödeme sistemleri, geliştirdikleri sanal kartlar ile ödeme yapma imkanı vermektedir. Cashixir, popüler olarak kullanılan sanal ödeme sistemlerinden bir tanesidir. Cashixir kart ile işlem yapabilmeniz için kartın içinde limitiniz olması gerekmektedir. Cashixir kredi kartlar ön ödemeli ve limitli kartlardır yani limitiniz bittikten sonra yeni bir Cashixir kart satın almanız gerekir. Cashixir kartla ödemelerinizi güvenli, hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Üstelik Cashixir kartla ödeme yaparken kişisel bilgilerinizi girmeyeceğiniz için yaptığınız ödemeler anonim kabul edilebilir. Cashixir kartı sadece online ödemelerde ve çoğunlukla bahis, oyun sitelerinde kullanabilirsiniz. Cashixir güvenilir ve popüler birçok sitede geçerlidir.

Cashixir Kart Nasıl Kullanılır?

Cashixir kredi kartı, kartınızı kullanabilmeniz için elinizde sanal kartınızın bilgileri bulunmalıdır. Kart numarası ve güvenlik koduyla tamamen güvenli ödemeler yapmanızı sağlayan kartınızla ödeme yaparken bu bilgileri gerekli alanlara girmeniz gerekmektedir. Ödeme yapacağınız sitede ödeme sayfasına geldiğinizde Cashixir’i ödeme yöntemleri arasında görüyorsanız; seçin ve bir sonraki sayfaya geçin. Ödeme sayfasında ödenecek tutar otomatik olarak yazıyorsa buraya müdahale etmemelisiniz ama ödenecek tutar kısmı boşa; miktarı tam ve para birimine dikkat ederek girmelisiniz. Ardından kart numaranızı ve güvenlik kodu numaranızı da girdikten sonra ödemeyi tamamlamalısınız. Ödeme işleminin tamamlandığına dair bilgiyi görmeden sayfadan ayrılmamalısınız. Eğer ödeme işleminin yapılmadığını düşünüyorsanız; yeniden ödeme yapmadan önce Cashixir para yatırma, çekme, para bozdurma işlemini kartınızın limitini kontrol etmeyi ihmal etmemelisiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *