En Güncel Paykasa Fiyatları
25 Mar, 2019 17:25 tarihinde eklendi

En Güncel Paykasa Fiyatları

En Güncel Paykasa Fiyatları

En güncel Paykasa fiyatları, sürekli değişen Paykasa kart fiyatları Türkiye’de en ucuza Paykasa kartı satın alabileceğiniz yasal ve güvenilir Paykasa siteleri bulunmaktadır.

Paykasa online ödeme sistemleri, internette özellikle de bahis ve oyun sitelerinde yapacağınız ödemeleri kolaylaştırmaktadır. Paykasa kartınızla online ödemelerinizi daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Paykasa kartınızı kullanırken yapacağınız ödemeler, saniyeler içinde gerçekleşecektir. Paykasa ailesine katılmak, Paykasa avantajlarından faydalanmak için yasal Paykasa satış sitelerinden birine üye olarak Paykasa kartınızı satın alabilirsiniz. Paykasa kartlar, ön ödemeli olarak satıştadır ve sanal kart olarak kullanılmaktadır. Farklı limitlerle satıldıkları için de satış fiyatları farklıdır. Paykasa kart fiyatları, Paykasa satın alırken alacağınız limitin satış fiyatını eksiksiz olarak ödemelisiniz.

Paykasa Kart Fiyatları

En güncel Paykasa kart fiyatları, Paykasa sanal kartları, limitlerine göre fiyatlandırılmaktadır. Farklı limitlerde satılıyor olması, kullanıcıların bütçesine ve ihtiyacına göre güncel Paykasa kart fiyatları ile Paykasa almasını kolaylaştırmaktadır. Paykasa kartlar 10 euro limitle başlar ve 1000 euro limite kadar çıkabilir. En ucuz Paykasa kart 10 euro limitli olanıdır ve kur değişikliğine göre farklı olmakla birlikte ortalama 70-80 TL civarındadır. Çoğunlukla 10 euro, 50 euro ve 100 euro limitli Paykasa kartlar tercih edilmektedir.

Paykasa Kartların Fiyatları Neden Farklı?

Paykasa satış sitelerine baktığınızda kartların fiyatlarının farklı olduğunu görebilirsiniz. Kur farkından doğan değişikliklerle kart fiyatları düşüp yükselmektedir. Bunun yanında kartı satışı yapan sitelerin kar miktarlarından yaptıkları indirimler, her sitede farklı fiyatlarla karşılaşmanıza neden olmaktadır. Paykasa güncel kart fiyatları kurlara göre değiştiğinden kur düşüşleri olan dönemlerde kart satın almanız daha karlı olacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *