En Ucuz Paykasa Kart Fiyatları
14 Nis, 2019 15:13 tarihinde eklendi

En Ucuz Paykasa Kart Fiyatları

En Ucuz Paykasa Kart Fiyatları

Paykasa online ödeme sitemleri olan sanal kartlar ile online alışveriş ve mobil internet Paykasa ödemelerinin yanı sıra oyun satın alımları ve bahislerde para çekme ve para yatırma yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Paykasa online ödeme sistemlerini kullanmak ve online ödemelerinizi daha güvenli hale getirmek istiyorsanız; Paykasa ailesine katılabilirsiniz. Türkiye’de Paykasa kart satışını yapan onlarca resmi satış sitesi bulunmaktadır. Bu sitelerden Paykasa sanal kartınızı, istediğiniz limitle, bütçenize uygun şekilde havale, EFT gibi yöntemlerle hızlıca alabilirsiniz. Paykasa kartınızın 16 haneli güvenlik koduyla tüm ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa firması tüm dünyada yüzlerce site ile anlaşma sağlamıştır. Tercih ettiğiniz sitede Paykasa bulunmuyorsa talep oluşturabilirsiniz. Paykasa kartları satın alırken fiyat araştırması yapmayı da ihmal etmemelisiniz. Paykasa kart fiyatları limitlere göre değişmektedir ama bazı sitelerde daha uygun fiyata satılmaktadır.

Paykasa Kart Fiyatları

En Ucuz Paykasa kartların fiyatlarında belirleyici unsurlar euro ile TL arasındaki kur farkı ve satış sitelerinin kar miktarlarıdır. Satış siteleri kar miktarlını düşürerek ucuz Paykasa kart fiyatlarında indirime gidebilir. Bazen  kurdaki inişler çıkışlar sebebiyle de Paykasa kart fiyatları değişebilmektedir. Bu nedenle kart satın alacağınız zaman fiyat değerlendirmesini çok iyi yapmalısınız.

En Ucuz Paykasa Kart Çeşitleri

Paykasa kartların limitleri içinde en ucuz fiyata sahip olan 10 euro değerindeki Paykasa karttır. 10 euro değerindeki Paykasa kartı satış sitelerinde anlık kur değerine göre 80 TL civarında bulabilirsiniz. Bazı sitelerde 10 euro limitli Paykasa kart 65 TL civarındadır. En ucuz Paykasa kar alarak kartı ararken kur değeriyle ile çarpımından daha düşük fiyat veren sitelere karşı dikkatli olmalısınız.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *