10 Oca, 2019 23:05 tarihinde eklendi

Epay Paykasa

Epay Paykasa

Epay Paykasa nedir, epay kodu ne işe yarar, epay online ödeme sistemi nasıl kullanılır ve kullanımında avantajları nelerdir?

Epay ödeme yöntemi olarak birçok online ödeme sistemi tarafından kullanılmaktadır. Özellikle bahis ve online oyun sitelerinde geçen Epay ödeme yöntemini kullanabilmeniz; Epay ödeme sistemine dahil bir online ödeme firmasından yararlanmanız gerekir. Paykasa, Epay ödeme yöntemlerinden bir tanesidir. Ödemelerinizi sanal yolla yapacaksanız en güvenilir yöntemlerden birisi Epay Paykasa olacaktır.

Epay Nedir?

Epay, kelime anlamı olarak Türkçeye elektronik ödeme, sanal ödeme şeklinde çevrilebilir. Günümüzde internetten alışveriş yapımının, online oyunlarda geçirilen vakitlerin artmasına bağlı olarak sanal ödeme sistemleri gereksinim haline gelmiştir. Epay sistemine bağlı çok sayıda kuruluş vardır. Paykasa da Epay kuruluşlarından biri olarak online ödemeleriniz için sizlere hizmet vermektedir. Epay ayrıca kolay ve hızlı para transferinin de en iyi yöntemidir. Epay sanal kartları ile sanal ortamdaki ödemeler kolayca ve güvenilir bir şekilde yapılabilir.

Epay Kodu Nedir?

Epay Türkiye sisteminde kullanılan ön ödemeli, limitli sanal kartların her birinin kendine özel bir epay kodu var. Kartların kaç haneli olduğu, ne olduğu online ödeme sistemi firmalarında saklı olarak tutulmaktadır. Epay kodu denen bu kartı kodu ile alışverişleriniz daha hızlı ve güvenilir şekilde sonlanmaktadır. Ödeme yaparken kodu girmeniz, isim ve banka bilgisi girmeden ödeme yapmanızı sağlamaktadır. Paykasa firmasının Paykasa kartlarında kod 16 hanelidir. Kartlara ait bilgiler müşteriler kartı satın alıp bilgileri kendilerine ulaştırana kadar güvenli, dijital bir ortamda saklanmaktadır.

Epay Paykasa Avantajları Nedir?

Epay kuruluşlarından Paykasa, Paykasa kartlarda kullandığı kod ile kullanıcılarına birçok avantaj sağlamaktadır. Öncelikle kart bilgilerinizi kimseyle paylaşmadığınız sürece, internette yapacağınız ödemeler güvence altındadır. Ödemelerinizde kimlik, banka bilgileri girmediğiniz için zamandan kazanmakla beraber, kişisel güvenliğinizi tehlikeye atmadan ödeme yapmış olursunuz.

Paykasa kartların limitini satın alırken kendiniz tercih edebilirsiniz. Paykasa kartınızın 16 haneli güvenlik numarası birinin eline geçmiş olsa bile sadece limitinizde olan paranın harcanması mümkündür. Dolandırıcılar, üçüncü şahıslar banka bilgilerinize ulaşamadığı için maddi zararınız fazla olmayacaktır. Yine de Paykasa kart numaranızı da güvenli bir ortamda saklamaya, Paykasa kartınızı güvenlikli sitelerde kullanmaya, düşük limitli kartlardan alarak kullanmaya dikkat ediniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *