Güncel Paykasa Fiyatları 2020
4 Mar, 2019 15:37 tarihinde eklendi

Güncel Paykasa Fiyatları 2020

Güncel Paykasa Fiyatları 2020

Güncel Paykasa fiyatları 2020, 2020 yılında en güncel Paykasa kartını en ucuza, indirimli ve kampanyalı fiyatlarıyla Paykasa kartını satın alabilirsiniz.

Paykasa güvenli, kolay ve pratik bir ödeme yöntemi olarak  milyonlarca kişi tarafından tercih edilir. Ödeme yöntemi olarak birçok sitede geçerli olan Paykasa sistemi, Paykasa 2020 kart kullanılarak ödeme yapmaya imkan verir. Paykasa 2020 kart ön ödemeli olarak satılmaktadır ve farklı limitleri vardır. Limitlerin farklı olması, kullanıcıların bütçesine göre Paykasa kart alması açısından önemli bir avantajdır. Paykasa kartlar sanal kart türünde oldukları için sadece online ödemelerde kullanılmaktadır. Paykasa kartla ödeme yapmak için öncelikle yasal bir Paykasa sitesinden kartınızı satın almanız gerekiyor.

Paykasa Kart Fiyatları Nedir?

Paykasa 22019 güncel fiyatları her satış sitesinde farklı değerlerde olabilmektedir. Ayrıca kartların limitleri euro değerinde olduğundan kur farkı sebebiyle fiyatlar da sıklıkla değişmektedir. En düşük limitli Paykasa kart olan 10 euro limitli kartın fiyatı ortalama 80 TL civarındadır. 1000 euro değerindeki Paykasa kartın fiyatı ise 6000 TL’nin üzerinde. Bunların dışında 20, 50, 60, 100, 200 euro gibi farklı limitlerde Paykasa kartlar bulunmaktadır. Herkes bütçesine uygun Paykasa kartı satın alabilir.

Paykasa Kart Fiyatları Neden Farklı?

Paykasa kartların fiyatlarının belirlenmesinde euro ile TL arasındaki kur farkı ve bayilerin kar miktarları etkili olmaktadır. Kur değerlerindeki artış ya da düşüşler Paykasa kart fiyatlarını değiştirmektedir. Bazen de satış bayisinin elde ettiği kar üzerinden indirim yapmasıyla daha uygun fiyatlara Paykasa kart satın alınabilmektedir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *