Güvenilir Paykasa
10 Oca, 2019 23:10 tarihinde eklendi

Güvenilir Paykasa

Güvenilir Paykasa

Güvenilir paykasa kart siteleri hangileridir, para bozdurma nasıl yapılır ve ucuza paykasa siteleri güvenilir midir gibi sorularla sık sık karşılaşıyoruz.

Kıbrıs kuruluşlu Paykasa firması, online ödeme sistemini dünyanın birçok yerinde tanıtmıştır ve Paykasa kartlar birçok ülkede, çok sayıda bayi tarafından satılmaya başlanmıştır. İnternet her bakımdan güvenlik açısından dikkatli olunması gereken bir ortam. Paykasa ile ilgisi olmadığı halde açılan web sitelerden, Paykasa’yı yüksek kurdan bozdurmak vaadiyle dolandırıcılık yapanlardan kendinizi korumanız gerekir.

Güvenilir Paykasa Siteleri Hangileri?

Güvenilir Paykasa sitelerinden Paykasa kartlarınızı temin ederseniz; herhangi bir sorun yaşamazsınız. Güvenilir Paykasa sitelerinin isimleri, Paykasa firmasını web sitesinde tek tek yazmaktadır. Paykasa sitesinde dili Türkçe yaparak Türkiye bayiliklerine ait listeye ulaşabilirsiniz. Burada bayilerin web sitelerini, iletişim için telefon ve mail bilgilerini, çalışma saatlerini görebilirsiniz. Bu liste dışındaki Paykasa sitelerinden Paykasa kart satın almayınız.

Paykasa Sitelerinin Güvenli Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Paykasa firmasıyla bayilik anlaşması yaparak reseller ya da subreseller olarak Paykasa kart satışı yapan kişilerin, web sitelerinin güvenliklerini sağlamaları gerekmelidir. Paykasa kart alırken yapacağınız ödemelerin güvence altında olduğunu web size garanti etmelidir. Güvenilir Paykasa kart satışı sitesinde havale ve EFT gibi ödeme yöntemleri varsa banka bilgilerinizin ele geçirilme riski yoktur. Ancak mobil ödeme, kredi kartıyla ödeme gibi yöntemler kullanan yasal Paykasa sitelerinin bu ödeme türlerinde güvenliği sağlayacak sistemler kullanması gerekir.

Ödemeler dışında üyelik sırasında verilen kullanıcı bilgilerinin de korunuyor olmasına dikkat etmek gerekir. Sitenin SSL sertifikasına sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Paykasa bayisinin, Paykasa kartları güvenli olarak saklandığından, şifreleme yöntemleri kullandığından emin olmalısınız. Kartlardaki bilgiler üçüncü kişilerin eline geçtikten sonra size satışı yapılırsa; kartınızı içindeki limit çoktan bitmiş olarak elinize alabilirsiniz.

Ucuz Paykasa Siteleri Güvenilir mi?

Güvenilir paykasa kartları piyasadan daha ucuza satan sitelerin hepsinin güvensiz olduğu söylenemez. Paykasa kartların fiyatlandırılması konusunda bayilere bazı imtiyazlar verilmektedir. Bu nedenle 10 Euro limitli bir Paykasa kartı farklı tutarlarla satışta görebiliyorsunuz. Paykasa kartların fiyatları, sitenin güvenilirliği konusunda kesin bir sonuç vermeyeceğinden; öncelikle diğer güvenlik hususlarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Yine de piyasanın çok çok altında fiyatlandırma yapan sitelere şüpheyle yaklaşmanızda fayda var.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *