Havale ile Cashixir Nasıl Alınır?
28 Şub, 2019 17:52 tarihinde eklendi

Havale ile Cashixir Nasıl Alınır?

Havale ile Cashixir Nasıl Alınır?

Havele ile Cashixir nasıl alınır, Cashixir kredi kartını havale ile nereden ve nasıl alabilirsiniz. Cashixir kredi kartınızı satın alarak güvenli, yasal ve hızlı ödemeler yapabilirsiniz.

Cashixir kart 16 haneli kart numarası ve 5 haneli güvenlik kodu ile tamamen güvenli ödemeler yapmanızı sağlayacak sanal kartlardandır. Cashixir markasının sanal kartıyla ödemelerinizi yaparken kişiler bilgilerinizi girmeniz gerekmez. Böylece hem güvenli hem de hızlı ödemeler yapabilirsiniz. Cashixir kartınızı satın alırken yasal satış sitelerinden alışveriş yaptığınızdan emin olmalısınız. Cashixir kart, ön ödemeli ve limitli bir karttır. Dolayısıyla kart limitiniz bittiğinde yeni bir Cashixir kart satın almanız gerekecektir. Cashixir kredi kartı birçok bahis ve oyun sitesinde geçerli ödeme yöntemi olarak görebilir; güvenle kullanabilirsiniz.

Cashixir Kart Nasıl Alınır?

Cashixir kartı havale ile satın al sadece internet üzerinden kart satışını yapan yasal bayilerden temin edebileceğiniz için internet bağlantısı olan cihazınızdan bayi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bayi sitelerinde online sipariş ya da iletişim yoluyla sipariş seçenekleri bulunmaktadır. Kart için ödemenizi yapmadan önce ne kadar ödeme yapacağınızı da netleştirmeniz gerekmektedir. Sitelerde almak istediğiniz euro değerli limitlerin, TL satış fiyatları yer almaktadır. Cashixir kartın 10 euro değerindeki limitini 55 TL ile 80 TL arasında farklı fiyatlara satın alabilirsiniz.

Havale ile Cashixir Kart

Havale ile Cashixir kart alırken ödemelerinizi banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz. Havale yöntemi hemen her bayi sitesinde geçerli ödeme yöntemi kabul edilmektedir. Aynı banka ile ödeme yapıldığından istediğiniz gün ve saatte anında para transferi yapma şansına sahipsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *