Havale ile Ecopayz Nasıl Alınır?
22 Şub, 2019 17:52 tarihinde eklendi

Havale ile Ecopayz Nasıl Alınır?

Havale ile Ecopayz Nasıl Alınır?

Havele ile Ecopayz nasıl alınır, havale ile Ecopayz kredi kartı para çekme ve para yatırma işlemi nasıl yapılır, online ödeme sistemlerinde birisi olan Ecopayz kartı ile hızlı, kolay, yasal ve güvenli işlem yapabilirsiniz.

Ecopayz, online ödeme sistemleri için en kapsamlı tekniğe sahip, en gelişmiş isimlerden bir tanesidir. Ecopayz online ödeme sistemi, Ecopayz kart ile sadece online ödemeler şeklinde kullanılmaktadır. Ecocard ürünü ise mağaza ödemelerinde de kullanılmak üzere tasarlanmış ön ödemeli, limitli kartlardandır. Ecopayz kartı satın alabilmek için güvenilir, yasal ve uygun fiyatlı Ecopayz yasal satış sitelerini tercih etmelisiniz. Ecopayz kartı internet dışında satın alabileceğiniz bir mağaza bulunmamaktadır. Ecopayz kartınızla birçok sitede özellikle yabancı oyun ve bahis sitelerinde ödeme yapabilirsiniz. Ecopayz geçerli olduğu, anlaşmalı olduğu sitelere her geçen gün yeni birisini eklemektedir.

Ecopayz Nasıl Alınır?

Ecopayz satın alabilmek için yasal bir site tercih ettikten sonra siparişinizi oluşturmalısınız. Sipariş oluşturma işlemi, bulunduğunuz siteye göre değişiklik gösterebilir. Siparişinizi online ya da çeşitli iletişim yollarıyla oluşturduktan sonra ödeme aşamasına geçmelisiniz. Ecopayz satış sitelerinde havale, EFT, kredi kartı ve mobil ödeme gibi çeşitli ödeme yolları kabul edilmektedir.

Havale ile Ecopayz

Ecopayz kartınızı havale ile alacaksanız; satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz sitenin anlaşmalı olduğu bankaları tercih etmelisiniz. Havale işlemi ile sadece aynı banka içinde para transferi yapabilirsiniz. Ecopayz havale ile ödeme için siteden banka bilgilerini aldıktan sonra aldığınız Ecopayz kartın fiyatını eksiksiz olarak havale tutarı bölümüne girmelisiniz. Havale ile ödeme yaptığınız zaman siteye mutlaka ödeme bildirimi yapmalısınız.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *