Havale ile Neteller Nasıl Alınır?
8 Mar, 2019 21:30 tarihinde eklendi

Havale ile Neteller Nasıl Alınır?

Havale ile Neteller Nasıl Alınır?

Havale ile Neteller nasıl alınır, dünyanın her yerine para transferi yapmanıza imkan tanıyan Neteller ile online ödemeleri ve alışverişlerinizi hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Online ödemeler yapmanızı ve dünyanın her yerine para transferi yapmanızı sağlayan Neteller, güvenle işlem yapabileceğiniz bir sistemdir. Online ödeme sistemleri tüm dünyada popüler olmuştur ve birçok sitede aktif ödeme yöntemi olarak kabul edilmektedir. Sanal kart kullanıcılarının sayısı her geçen gün artmaktadır. Güvenlik, hız ve kolaylık sağlayan bu sistemlerden bir tanesi de Neteller’dir. Neteller sanal kartlarını, Türkiye’deki yasal satış sitelerinden temin edebilirsiniz. Satış sitelerinde sipariş işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Neteller alabileceğiniz sitelerde ödeme yöntemi olarak birçok seçenek sunulmaktadır. Kartınızın ödemesini Havale ile Neteller, EFT, kredi kartı, mobil ödeme gibi seçeneklerden birini kullanarak yapabilirsiniz.

Neteller Nasıl Alınır?

Neteller, satış yapan sitelerden online sipariş ya da iletişim yoluyla sipariş seçenekleriyle alınabilir. Siparişinizi oluştururken almak istediğiniz kart limitini belirtirseniz; ödemeniz gereken miktarı da öğrenebilirsiniz. Sitede kredi kartı ya da Havale ile Neteller mobil ödeme yöntemleri kullanılıyorsa ödemelerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz ama ödemenizi havale ile yapacaksanız; anlaşmalı bankalardan biriyle para transferini yapabilirsiniz.

Havale ile Neteller

Havale ile ödeme yaparak Neteller alacaksanız; anlaşmalı bankalardan birini tercih etmeniz gerekmektedir. Banka bilgilerini siteden ya da müşteri temsilcisinden alabilirsiniz. Havale ile yapılan ödemeleri istediğiniz gün ve saatte yapabilirsiniz. Bu yöntemle ödeme yapanlar, Neteller aldıkları siteye ödeme bildirimini yapmalılar. Ödeme bildiriminin ardından Neteller sanal kartın bilgileri tarafınıza ulaştırılmaktadır. Bu aşamadan sonra kartınızı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *