Havale ile Paykasa Kart Alma
3 Mar, 2019 19:20 tarihinde eklendi

Havale ile Paykasa Kart Alma

Havale ile Paykasa Kart Alma

Havale ile Paykasa kart alma, havale yöntemlerini kullanarak Paykasa kredi kartı alma işlemlerini yasal Paykasa satın sitelerinden temin edebilirsiniz.

Yabancı bahis ve oyun sitelerinde kullanılan online ödeme sistemlerinden Paykasa, birçok farklı yolla temin edilebilir. Paykasa kartı ödemelerinizde kullanabilmeniz için öncelikle bir Paykasa kart sahibi olmanız gerekiyor. Paykasa kartların geçerli oldukları siteler çoğaldıkça, Paykasa kart kullanıcılarının sayısı da artmaktadır. Paykasa kartları sadece yasal Paykasa satış sitelerinden temin etmeniz gerekiyor. Aksi halde güvenilir olmayan sitelerle karşılaşabilirsiniz. Yasal Paykasa sitelerinden Paykasa kartı alırsanız; karşınıza çıkacak ödeme yöntemlerinden birini tercih edebilirsiniz. Paykasa kart alırken havale, EFT, mobil ödeme ya da kredi kartı gibi birçok yöntemden birini tercih edebilirsiniz.

Havale ile Paykasa

Paykasa kartınızı havale yöntemiyle alacaksınız; Paykasa kart satın aldığınız sitede anlaşmalı olan bankalardan birini tercih etmelisiniz. Havale ödeme yönteminde anlaşmalı banka olması önemli bir detaydır. Diğer türlü yapılan para transferi EFT işlemi olacaktır. Havale haftanın her günü ve saati yapılabildiği için daha avantajlıdır. Havale ile Paykasa ödeme yaparken satış sitesinden banka bilgilerini almalısınız. Aynı bankadan ödeme yapmaya dikkat etmelisiniz.

Havale Nasıl Yapılır?

Havale işlemi internet bankacılığından, ATM’den ya da banka şubesinden yapılabilir. Havale yaparken önce para transferi seçeneği seçmeli; ardından aynı bankaya transferi seçmelisiniz. Karşınıza çıkan sayfada havale edilecek miktarı, alıcının banka bilgilerini, gerekliyse iletişim bilgilerini belirtmelisiniz. Bazı bankacılık uygulamalarında TC kimlik numarası da talep edilmektedir. Eksiksiz ve doğru bilgi girmeniz; havale işleminde önemlidir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *