Havale ile Paykasa Nasıl Alınır?
10 Oca, 2019 23:12 tarihinde eklendi

Havale ile Paykasa Nasıl Alınır?

Havale ile Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa kredi kartı ile havale nasıl yapılır, havale ile paykasa kredi kartı nasıl alınır, havale ile internet bankacılığından paykasa ödemesi yapmak güvenlirmidir.

İnternette çok fazla ödeme yapanlar kendi güvenliklerini sağlamak için doğru ödeme yöntemlerini tercih etmeliler. Çok sık ödeme yapıyorsanız, özel bilgilerinizi internet ortamında çok fazla veriyorsunuz demektir. Güvenilir olmayan sitelere denk geldiğinizde bu bilgileriniz kötü niyetli kişilerin eline geçebilir. Bu tür durumlarda mağdur olmamanız için güvenli online ödeme sistemlerini tercih edebilirsiniz. Paykasa tüm dünyada sıkça tercih edilen online ödeme sistemlerinden birisidir.

Paykasa kredi kartı ile havale sistemini kullanabilmeniz için Paykasa kart satın almanız gerekmektedir. Paykasa kart almak için tercih ettiğiniz Paykasa sitesinde geçerli olan ödeme yöntemleriyle kartınızın ücretinizi ödeyerek kart bilgilerinizi alabilirsiniz. Paykasa kart satın alırken havale, EFT, kredi kartı, mobil ödeme gibi birçok yöntem kullanabilirsiniz. Ödemelerinizi havale ile yapacaksanız; işlemlerini nasıl yapmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Havale ile Paykasa Ödemesi Nasıl Yapılır?

Havale ile Paykasa kart satın alma işlemlerinizde ödemenizi havale ile yaparsanız; Paykasa müşteri temsilcisinin size vermiş olduğu banka hesap bilgisini dikkate almalısınız. Öğrendiğiniz banka ismi ile sizin para transferi yapacağınız bankanın aynı olması gerekmektedir. Havale ile para transferi yapacaksanız; internet bankacılığı kullanabileceğiniz gibi bankadan da parayı yollayabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı ile Havale Yapma

İnternet bankacılığı kullanıyorsanız; bankadaki hesabınızı açarak para transferi bölümüne geçin. Para transferi sayfasında Paykasa müşteri temsilcisinden aldığınız hesap numarası ya da IBAN bilgisini girmelisiniz. Ardından göndermek istediğiniz miktarı eksiksiz olarak girmelisiniz. Gerekli tüm alanları doldurduktan sonra işlemi onayladığınızda para transferi gerçekleşmiş olacaktır.

Bankadan Havale Yapma

İnternet bankacılığı kullanmıyorsanız; bankaya giderek havale işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankada hesabınızın olması bu durumda şarttır çünkü aksi halde hesaba para yatırma işlemi yapmış olursunuz ve işlem ücreti çok fazla çıkar. İnternet bankacılığı kullanarak havale yapmak bankadan havale yapmaya göre daha pratik bir işlemdir.

Havale ile Paykasa Ödemesi Ne Zaman Yapılır?

Havale işlemi Paykasa ödemelerinde de haftanın 7 günü 24 saat boyunca yapılabilmektedir. Para transferini onayladıktan sonra aktarma dakikalar içinde tamamlanacaktır. Havale işleminiz tamamlanınca müşteri temsilcileri ile iletişime geçere bilgi vermeyi ihmal etmemelisiniz. Bilgi verdikten sonra size Paykasa kart bilgileriniz ulaştırılacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *