Havale ile Ukash Nasıl Alınır?
16 Nis, 2019 23:12 tarihinde eklendi

Havale ile Ukash Nasıl Alınır?

Havale ile Ukash Nasıl Alınır?

 Havale ile Ukash nasıl alınır, havale yöntemini kullanarak Ukash kredi kartı satın alarak güvenli ve hızlı bir şekilde online alışveriş yapabilirsiniz.

Bankacılık ödeme yöntemlerine, güvenli ve hızlı bir alternatif olarak ortaya çıkan sanal ödeme sistemleri, e-pin olarak bilinen güvenlik kodlarıyla çalışmaktadır. Sanal ödeme sistemleri kullanıcılara kendine özel bilgileriyle sanal kartlar satmaktadır. Ön ödemeli ve limitli bu sanal kartların kart numaralı ve e-pinleri bulunmaktadır. Böylece hem güvenli hem daha az bilgiyle daha hızlı ödemeler yapılabilmektedir. Ukash popüler sanal ödeme sistemlerinden bir tanesidir. Yabancı kaynaklı birçok bahis ve oyun sitesinde kabul edilen ödeme yöntemlerinden bir tanesidir. Ukash kartlar ile ödemelerinizi saniyeler içinde yapabilirsiniz.

Ukash Kart Nasıl Alınır?

Ukash kartı sadece yasal satış sitelerinden temin edebileceğiniz; kart satın alma işlemlerinizi sadece internet sitelerinden, çeşitli ödeme yöntemleriyle yapabilirsiniz. Ukash kart satın alırken siparişinizi online ya da iletişim yöntemlerinden biriyle oluşturabilirsiniz. Ukash kartların limitleri TL değerinde olmasa da kart ödemelerini TL para birimi üzerinden yapmanız gerekmektedir. Kartı alacağınız sitede kart limitlerinin fiyat listelerini de görebilirsiniz. Ukash kart satın alırken havale, EFT, kredi kartı, mobil ödeme gibi yöntemler kullanabilirsiniz.

Havale ile Ukash Kart Al

Ukash kartı havale ile satın alabileceğiniz sitelerin hemen hepsinde havale ödeme yöntemi kabul edilmektedir. Böylece ödemelerinizi sitenin anlaşmalı olduğu bankalardan herhangi birinde hesabınız varsa o bankadan havale yaparak yapabilirsiniz. Havale ile Ukash alımlarında ödemeler istediğiniz gün ve saatte yapılabilir ama ödeme sonrasında siteye ödeme bilgisini vermeniz gerekmektedir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *