Kredi Kartı ile Paykasa Alma
5 Mar, 2019 5:13 tarihinde eklendi

Kredi Kartı ile Paykasa Alma

Kredi Kartı ile Paykasa Alma

Kredi kartı ile Paykasa alma, kredi kartı, EFT ve havale yöntemlerini kullanarak Paykasa kredi kartı satın alma işlemlerini tamamlayarak online alışverişleriniz güvenle yapabilirsiniz.

Ödemelerinizi kolaylaştıran, hızlandıran ve güvenliğinizi artıran online ödeme sistemlerinden Paykasa, tüm dünyada hızla yaygınlaşmaya devam etmektedir. Güvenli ödeme denince akla ilk gelen isimlerden olduğundan hem kullanıcı sayısı artmakta hem de Paykasa kart satışını yapan yasal bayilerin sayısı artmaktadır. Paykasa kartı satın almanız için hizmet veren yasal satış sitelerinin hepsinin sipariş süreci, ödeme süreci ve anlaşmaları farklıdır. Dolayısıyla bir Paykasa satış sitesinde mobil ödeme görebilirken bir diğerinde göremeyebilirsiniz.

Paykasa satış sitelerinde çoğunlukla EFT, havale ödeme yöntemleri kabul edilmektedir. Bazı Paykasa sitelerinde ayrıca mobil ödeme, kredi kartıyla ödeme gibi alternatifler sunulmaktadır. Paykasa kartınızı kredi kartıyla ödeyerek almak istiyorsanız; bunu destekleyen bir satış sitesi bulmanız gerekecektir.

Paykasa Ödemesi Hangi Banka Kartlarıyla Yapılır?

Kredi kartı ile Paykasa ödemenizi kredi kartınızla yapabileceğiniz bir Paykasa satış sitesi bulduysanız; bu siteden anlaşmalı bankaları inceleyebilirsiniz. Her Paykasa satış sitesinin anlaşmalı olduğu banka isimleri farklıdır. Anlaşmalı bankalar arasında sizin kredi kartınızın ait olduğu banka varsa ödemenizi saniyeler içinde yapabilir ve Paykasa kart bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Ödeme Nasıl Yapılır?

Paykasa kredi kart ile ödemenizde kredi kartı kullanacaksanız öncelikle ödeme sayfasına kadar ulaşmalısınız. Burada kredi kartı bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi girmelisiniz. Ödeme miktarı sitede belirtilmemişse ne kadar limit istiyorsanız ona göre belirlenen miktarı girmelisiniz. Ödemeyi tamamladığınızda işlemin başarıyla sonuçlandığı yönünde bilgi görmelisiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *