Kredi Kartı ile Paykasa Satın Al
10 Oca, 2019 23:13 tarihinde eklendi

Kredi Kartı ile Paykasa Satın Al

Kredi Kartı ile Paykasa Satın Al

Kredi kartı ile paykasa kredi kartı satın alma nasıl yapılır, paykasa kredi kartı hangi bankaların kredi kartlarıyla alınabilir ve paykasa ödemesi nasıl yapılır tüm sorularınızı detaylı bir şekilde yanıtlayacağız.

İnternetin son teknolojilerden online ödeme sistemleri, her geçen gün kullanıcı sayısını artırmaktadır. İnternette kolay, hızlı ve güvenli ödeme imkanı sunan online ödeme yöntemlerinden birisi de Paykasa’dır. Paykasa son dönemde dünyada ve Türkiye’de popüler olarak kullanılmaktadır. İnternet ödemelerini çok sık kullanıyorsanız; Paykasa kart edinerek ödemelerinizi güvenli ve kolay hale getirebilirsiniz.

Kredi kartı ile Paykasa kart satın almak için öncelikle güvenilir bir Paykasa sitesi bulmalısınız. Ardından siteden hangi limitle Paykasa kart satın alacağınızı belirlemeli ve siparişinizi oluşturmalısınız. Bu aşamadan sonra ödeme kısmına geçiyorsunuz ve bunun için Paykasa sitesinde geçerli olan ödeme yöntemlerine bakmayı ihmal etmiyorsunuz.

Paykasa sitelerinin birçoğu ödeme yöntemlerinde havale, EFT ve ATM’den para yatırma yollarını tercih etmektedir. Bu ödeme yöntemlerinde Paykasa firmasının hesabına para daha hızlı aktarılmaktadır. Bazı Paykasa sitelerinde kredi kartı ile ödeme kullanılmaktadır. Kredi kartıyla paykasa ödeme yapma imkanı sunan Paykasa sitelerinde ekstra güvenlik önlemleri alınmış olmasına dikkat etmelisiniz.

Kredi Kartı ile Paykasa Ödeme Hangi Banka Kartlarıyla Yapılır?

Paykasa kart satın aldığınız sitenin anlaşmalı olduğu bankaları inceleyerek ödeme yapabileceğiniz banka kartlarını görebilirsiniz. Ayrıca ödeme sayfasında yöntem olarak kredi kartını seçtiğinizde de karşınıza kullanabileceğiniz bankaların isimleri çıkacaktır. Bankanızın bu listede varsa kredi kartınızı kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartıyla yapılan ödemeler sistemde saniyeler içinde göründüğünden aldığınız Paykasa kartın bilgileri de tarafınıza hızlıca gönderilecektir.

Kredi Kartıyla Paykasa Ödemesi Nasıl Yapılır?

Paykasa ödemelerinde kredi kartınızı kullanacaksanız; ödeme sayfasına geldiğinizde kart bilgilerinizi girmeniz gerekir. Öncelikle almak istediğiniz kart limiti seçin ve ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini görün. Kredi kartı limitinizde sorun yoksa siparişi tamamlayın ve ödeme sayfasına gidin. Ödeme sayfasında ödeme yöntemleri içinden kredi kartınızın olduğu bankayı tercih edin. Açılan sayfada ad, soyadı, kart numarası, kart son kullanma tarihi ve kart güvenlik kodunu girerek ödeme işleminizi tamamlayın. Sitede eğer 3d Secure sistemi varsa bankanız telefonunuzda bir kod gönderecektir. Sayfada açılan 3d Secure kısmına telefonunuza gelen güvenlik kodunu girip onayladığınızda ödeme işleminiz gerçekleştirilmiş olacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *