Kredi Kartı İle Paykasa
10 Oca, 2019 23:15 tarihinde eklendi

Kredi Kartı İle Paykasa

Kredi Kartı İle Paykasa

Kredi Kartı ile Paykasa ödemesi nasıl yapılır, hangi kredi kartlarıyla paykasa ödemesi yapmak güvenilirdir, paykasa kredi kartı alarak mobil ödeme, EFT ve ATM’den para yatırma ve para çekme işlemi yapabilirsiniz.

Paykasa kartları kullanıcına sağladığı güvenlik ve hız avantajları sebebiyle tercih ediliyor. Paykasa kartları satın almak için karşınıza birçok reseller ve subreseller çıkabilir. Paykasa bayiliklerinin hepsinde sistem farklı işleyebilir. Bu nedenle Paykasa kart satın alırken yapacağınız ödemeler için karşınıza farklı yöntemler çıkar. Paykasa kartlarını satın almak için havale, EFT, mobil ödeme, kredi kartı, ATM’den para yatırma gibi birçok yöntemi tercih edebilirsiniz. Ancak her bayide ödeme yöntemleri çeşitli ve kısıtlı olabilir. Büyük limitli Paykasa kartlar için kullanıcılar genellikle kredi kartıyla ödeme arayışındadır. Kredi kartıyla ödeme kabul eden yasal bayilerden Paykasa kart satın alabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Paykasa Ödeme Nasıl Yapılır?

Kredi kartınızı kullanarak Paykasa kart ödemenizi yapmak istiyorsanız; öncelikle kredi kartıyla ödeme sistemini aktif ve güvenli olarak kullanan bir bayi bulmalısınız. Bayi web sitesinden almak istediğiniz Paykasa kart limitini belirledikten sonra alışverişi tamamlamanız gerekir. Ödeme yöntemi olarak kredi kartını seçtiğinizde doğrudan ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Kredi kartı ile paykasa ödeme sayfasında kart numaranızı, kartın kullanma tarihini ve kart arkasındaki güvenlik koduyla beraber ad, soyadı bilgilerinizi girmeniz gerecektir. Bilgileri girdikten sonra eğer sitede 3D secure güvenlik sistemi varsa bankanızın güvenlik sayfasına yönlendirileceksiniz ve telefonunuza gelen şifreyi girmeniz istenecek. Şifreyi girdikten sonra kartınızda limitle ilgili bir sorun yoksa ödemeniz gerçekleşecektir.

Hangi Kredi Kartlarıyla Paykasa Ödemesi Yapılır?

Paykasa kredi kart ödemeniz için hangi kredi kartını kullanabileceğiniz; Paykasa kart alacağınız yere göre değişiklik gösterecektir. Paykasa şirketinin bankalarla anlaşması yoktur. Bankalarla anlaşmayı sadece Paykasa reseller ve subreseller olan yerler yapabilir. Paykasa kartınızı almayı tercih ettiğiniz web sitesinde anlaşmalı bankalar kısmına gelerek hangi bankaların kartlarıyla ödeme yapabileceğinizi görebilirsiniz. Kredi kartının geçerli olduğu az sayıdaki Paykasa sitelerinde çoğunlukla bütün kartlar kullanıma uygun olmaktadır.

Kredi Kartıyla Paykasa Ödemesi Yapmak Güvenli mi?

Kredi kartı ile paykasa ödeme hangi sitede ödeme yapacak olursanız olun; mutlaka güvenlik detaylarına göz atmalısınız. Gireceğiniz bilgiler korunuyor mu, web sitenin SSL sertifikası ve ekstra güvenlik önlemleri var mı  detaylı olarak incelemelisiniz. Bunlarda sorun yoksa Paykasa kredi kart ödemesini kartla yapmak güvenlidir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *