Mobil Ödeme ile Paykasa Satın Al
4 Mar, 2019 15:35 tarihinde eklendi

Mobil Ödeme ile Paykasa Satın Al

Mobil Ödeme ile Paykasa Satın Al

Mobil ödeme ile Paykasa satın al, Paykasa online ve sanal ödeme sistemi olan kredi kartlarını mobil ödeme yöntemini kullanarak Paykasa kartı satın alabilirsiniz.

Paykasa, online ve sanal ödeme sistemleri denince akla ilk gelen markalardan olmayı başarmıştır. Kıbrıs’ta kurularak tüm dünyaya yayınlan Paykasa, birçok ülkede ödeme yöntemi olarak kullanılmaktadır. Paykasa Türkiye’de çok sayıda kullanıcıya sahiptir. Ayrıca Paykasa satışı yapan yasal satış sitelerinin sayısı da artmaktadır. Paykasa mobil sanal kartınız ile güvenli, hızlı online ödemeler yapmanız mümkün. Paykasa kartınızı sitelerden havale, EFT, kredi kartı, mobil ödeme gibi yöntemlerle satın alabilirsiniz. Mobil ödeme Paykasa ödemelerinde çok yaygın bir ödeme biçimi olmadığından birkaç sitede geçerlidir. Ancak yaygınlaşması için gerekli çalışmalar devam etmektedir.

Mobil Ödeme ile Paykasa

Mobil ödemeyle Paykasa satın alabilmeniz için öncelikle hattınızın mobil ödemeye açık olması gerekmektedir. Mobil ödeme ön ödemeli hatlardan ya da faturalı hatlardan yapılabilir. Mobil ödeme aylık limitlerine de dikkat etmeniz gerekiyor. Hattınızın belirlenmiş aylık limitini doldurması halinde artık mobil ödeme yapamazsınız. Mobil ödemeyle Paykasa satın almak için operatörünüzün sunduğu şartları da kabul etmiş olmanız gerekiyor.

Mobil Ödeme ile Paykasa Nasıl Alınır?

Mobil Paykasa satın aldığınız sitede mobil ödeme için gerekli yönergeler verilmektedir. Her firmanın mobil ödeme anlaşması farklı olabilir. Dolayısıyla aldığınız sitede hangi mesajı, nereye yollayacağınız gibi detaylar verilmektedir. Bu bilgiler her sitede farklı olduğundan; sadece Paykasa kart satın aldığınız siteden aldığınız bilgileri dikkate almalısınız. Bazı sitelerde mobil ödeme sonrası bildirim yapmanız gerekebilir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *