Mobil Ödeme ile Paykasa Satın Al
6 Mar, 2019 21:14 tarihinde eklendi

Mobil Ödeme ile Paykasa Satın Al

Mobil Ödeme ile Paykasa Satın Al

Mobil ödeme ile Paykasa satın al, mobil ödeme Paykasa kartınızı satış sitelerinden EFT, havale ve kredi kartı ile mobil üzerinden ödeme yaparak satın alabilirsiniz.

Paykasa kart satın alırken yasal ve güvenilir bir Paykasa satış işlemi gerçekleştirmeniz için yasal Paykasa satış sitelerini tercih etmelisiniz. Yasal Paykasa satış işlemlerinde ödemenizi yaptıktan sonra kart bilgilerinizi alabilmektesiniz. Paykasa kartınızı çoğunlukla havale ve EFT ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz. Bazı Paykasa satış sitelerinde kredi kartıyla, mobil ödemeyle ödeme yapmak mümkündür ama mobil ödeme, çok nadir kullanılan bir ödeme yöntemidir.

Paykasa Mobil Ödemeyle Nasıl Alınır?

Paykasa kartınızı satın alırken mobil ödeme yapacaksanız; önce mobil ödeme şartlarını kabul etmeniz gerekmektedir. Mobil ödeme ile Paykasa satın alma şartlarının kabulü, yolladığınız ilk mesaja vereceğiniz onayla alınacaktır. Mobil ödemelerde kullandığınız GSM operatörünün aylık limitleri olabilir. Bu nedenle ödeme yaparken buna dikkat etmelisiniz. GSM operatörünün belirlediği limitler, 100 TL ila 200 TL arasında değişmektedir. Paykasa kartınızı alırken konulan bazı şartlarla da karşılaşabilirsiniz.

Mobil Ödeme ile Paykasa Almak Avantajlı mı?

Paykasa kartınızı mobil ödeme ile alacaksanız; bazı avantajlarınız olacağını bilmelisiniz. Mobil ödemelerde birçok ödeme yöntemine göre kesintiler olmamaktadır. Sadece düşük ücretli mesaj gönderme ücretleri hattınıza yansıtılır. Ayrıca mobil ödeme için zaman sınırı da yoktur. Kart ödemelerinizi mobil ödeme ile 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz zaman alabilirsiniz. Mobil ödeme hem düşük maliyetli bir ödeme yöntemi hem zaman sınırı olmayan bir ödeme yöntemi olduğundan kabul edilen satış sitelerinde daha çok tercih edilmektedir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *