Mobil Ödeme ile Paykasa Satın Al
11 Oca, 2019 9:17 tarihinde eklendi

Mobil Ödeme ile Paykasa Satın Al

Mobil Ödeme ile Paykasa Satın Al

Mobil ödeme ile paykasa kredi kartı nasıl satın alınır, mobil ödeme yaparak paykasa satın almak kaç gün sürer ve avantajları nelerdir.

Mobil ödeme paykasa kart sahibi olabilmeniz için kart siparişinizi oluşturmalı ve ödeme işleminizi gerçekleştirmelisiniz. İnternet alışverişlerinizin ödemelerinde size kolaylıklar sağlayacak, güvenli ödeme yöntemi olan Paykasa’nın kartlarını satın alabilmeniz için birçok ödeme yönteminiz var. Mobil ödeme Paykasa kart alabilmek için kullanabileceğiniz ödeme yöntemlerinden bir tanesidir. Mobil ödeme yönteminde avantajlar ve dezavantajlar olduğundan tercih etmek tamamen size kalmıştır.

Mobil Ödeme ile Paykasa Nasıl Alınır?

Mobil ödeme ile Paykasa satın alacaksanız; öncelikle mobil ödeme sisteminin şartlarını kabul etmeniz gerekmektedir. Mobil ödeme kullanmak istiyorsanız; üye olurken verdiğiniz bilgileriniz iş ortaklarıyla paylaşılmasını kabul etmelisiniz. Ayrıca mobil ödemelerde GSM operatörlerinin belirlemiş olduğu aylık limitler kadar Paykasa kart satın alabilirsiniz. Bu limitler 100 TL ile 200 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bazı operatörlerde tek seferde sadece 10 Euro değerinde Paykasa kart almak gibi şartlar da vardır.

Eğer şartları kabul ettiyseniz mobil ödeme yoluyla Paykasa almak için kullandığınız operatöre göre hangi numaraya mesaj atacağınızı ve mesajda ne yazacağınızı öğrendikten sonra ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Mesaj içerikleri, numaralar hem operatöre hem anlaşmalı Paykasa firmasına göre değişiklik göstermektedir.

Mobil Ödeme ile Paykasa Kart Almak Ne Kadar Sürer?

Mobil ödeme diğer ödeme yöntemlerine göre oldukça hızlıdır. Mobil ödeme için mesajı gönderip onayı yaptığınızda ödemeniz anında gerçekleşmiş olur. Mobil ödemeniz tamamlanır tamamlanmaz kart bilgileriniz de size iletilecektir. Bazen GSM operatörlerinin çekim gücüne ya da telefonunuza  bağlı olarak birkaç dakikalık aksaklıklar olsa da mobil ödeme yine de hızlı bir Paykasa satın alma yöntemidir.

Mobil Ödeme ile Paykasa Almanın Avantajları

Mobil ödeme ile Paykasa kart almanın birçok avantajı vardır. Hepsinden önemli mobil ödemeyi saniyeler içinde yapabilmeniz mümkün. Bu yöntemi haftanın 7 günü 24 saat tercih edebilirsiniz. Mobil ödeme yönteminde mesaj ücretleri 50 kuruş ile 80 kuruş arasında değişmektedir. Yani EFT veya ATM ile ödeme yapma yöntemlerine göre maliyet olarak daha uygun kabul edilir. Mobil ödemede ayrıca ödemenizi yaptıktan sonra hemen kart bilgileriniz size saniyeler içinde ulaştırılacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *