Mobil Ödeme Paykasa Al 2020
7 Mar, 2019 20:19 tarihinde eklendi

Mobil Ödeme Paykasa Al 2020

Mobil Ödeme Paykasa Al 2020

Mobil ödeme Paykasa al 2020, Paykasa kredi kartınızı mobil ödeme yöntemini kullanarak hızlı, kolay ve güvenle satın alarak online bankacılık işlemlerinize yenisi ekleyebilirsiniz.

İnternette ödemelerin hızla artması, internet ödemelerinde bankacılık işlemlerine alternatifler aranmasına neden olmuştur. Paykasa mobil bankacılık ödeme yöntemlerinde çok fazla kişisel bilgi veriliyor olması; kullanıcıların farklı alternatiflere yönlenmesini kolaylaştırmıştır. Geliştirilen online ödeme sistemleri, bankacılık ödeme yöntemlerinin yerini almaya başlamıştır. Paykasa, tüm dünyada ve Türkiye’de tercih edilen bir online ödeme yöntemidir. Paykasa ile ödemelerinizi saniyeler içinde sadece 16 haneli güvenlik kodunu girerek yapabilirsiniz. Üstelik kişisel bilgiler girilmediğinden Paykasa mobil ödeme 2020 oldukça güvenilir bir ödeme yöntemidir. Paykasa 2020 mobil online ödeme sistemi kullanıcılarına Paykasa sanal kartlarını sunmaktadır. Paykasa kartları birçok farklı ödeme yöntemiyle satın alınabilir.

Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Paykasa mobil ödeme için öncelikle istenen şekilde istenen numaraya mesaj atılır ve gelecek mesaja onay vermeniz istenir. Bu ilk mesaj öncelikle mobil ödeme yönteminin şartlarını kabul ettiğinizi gösterir. İkinci mesajı atarak almak istediğiniz kart limitini belirtmeniz içindir. Bu mesajla aldığınız kart limitinin satış fiyatı GSM hattınızın faturasına yansıtılır. Mobil ödeme için yollanacak mesajlar, mesajın gönderileceği numaralar hem GSM operatörüne göre hem kartı satın alacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir.

Mobil Ödeme Alan Paykasa Siteleri

Paykasa satış sitelerinin büyük çoğunluğu Paykasa havale, EFT yöntemlerini kabul etmektedir. Çok nadiren kredi kartı ve mobil ödeme yöntemleri kullanılmaktadır. Paykasa sitesinde resmi satış sitelerine tek tek bakarak mobil ödeme kabul edenleri belirleyebilir ve içlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *