Otopay Hangi Banka ile Alabilirim?
12 Mar, 2019 18:12 tarihinde eklendi

Otopay Hangi Banka ile Alabilirim?

Otopay Hangi Banka ile Alabilirim?

Otopay hangi banka ile alabilirim, Otopay kredi kartını Türkiye’de hangi bankalardan satın alabilirsiniz. Otopay kredi kartı ile online ödemeleri, alışverişlerinizi, EFT, havele ve Cepbank gibi yöntemleri güvenle kullanabilirsiniz.

Otopay, tüm dünyada binlerce kullanıcısı olan, Otopay Türkiye‘de kullanılan ve her geçen gün kullanıcısı çoğalan sanal ödeme sistemlerinden bir tanesidir. Online ödemelerde kullanılan sanal kart hizmeti veren Otopay’de kartlar sanal olmakla beraber ön ödemeli ve limitlidir. Otopay kartın 10 euro değerinde düşük limiti olduğu gibi 100, 200 euro gibi yüksek limitli seçenekleri de vardır. Otopay kart birçok sitede geçerli ödeme yöntemi olarak kullanılmaktadır. Özellikle bahis ve oyun hizmeti veren yabancı sitelerin birçoğunda geçerlidir. Otopay kartı satın alırken de dikkatli olmanız gerekmektedir.

Otopay Kart Nasıl Alınır?

Otopay kartınızı yasal Otopay satış sitelerinden temin edebilirsiniz. Kartınızı nasıl alacağınız, tercih ettiğiniz sitenin sipariş sürecine göre değişiklik göstermektedir. Birçok Otopay satış sitesi, siparişleri iletişim yöntemlerinden biriyle iletişime geçerek vermenizi kabul ederler. Online sipariş sistemi pek kullanılan bir yöntem değildir. Sipariş sürecinizde görüştüğünüz temsilciler ödeme yöntemleri hakkında size bilgi verir. Birçok sitede ödeme için Otopay havale, EFT, Cepbank gibi yöntemler kabul edilmektedir.

Otopay Kart Ödemesi Hangi Bankayla Yapılır?

Otopay kart için ödeme yaparken satış temsilcileri size anlaşmalı olunan bankaları söyleyecektir. Anlaşmalı bankalardan Cepbank, havale yöntemleriyle ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Anlaşmalı olmayan bankalardan ödeme yaparsanız EFT işlemi yapmış olusunuz. Her satış sitesinin anlaşmalı olduğu bankaların listesi değişiklik gösterdiğinden; ödeme için banka bilgilerini, site temsilcilerinden öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *