Otopay Satın Al
12 Oca, 2019 9:25 tarihinde eklendi

Otopay Satın Al

Otopay Satın Al

Otopay kredi kartı nerden nasıl satın alınır, Otopay mobil ödeme sistemini kullanan bankalar hangileridir ve otopay kart ödemesi hangi bankalardan nasıl yapılır.

Otopay satın alarak elinize geçen Otopay kart bilgileriyle online ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. İnternette yapılan ödemelerde artış görülmesiyle birlikte online ödeme sistemlerinde çeşitlilik artmıştır. Otopay, online ödeme sistemlerinde popüler olan, tüm dünyada 10.000 web sitenin üzerinde geçerliliği bulunan bir sistemdir. Otopay kart ile limitiniz dahilinde gönül rahatlığıyla ödemelerinizi yapabilirsiniz. Çoğunlukla oyun ve bahis siteleri ile anlaşmalı olan Otopay ile oyun keyfinizi saniyeler içinde  yapacağınız ödemelerle taçlandırabilirsiniz.

Otopay Kart Nereden Satın Alınır?

Otopay kredi kartı satın alacağınız sitelerin, resmi olarak Otopay firması ile ilişkisi olması önemlidir. Otopay yasal bayisi olan bir web sitesinden kartınızı dakikalar içinde satın alabilirsiniz. Kartınızı satın almak için yasal site ile internet üzerinden ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz. Otopay firmasının bayisi olmadığını düşündüğünüz web sitelerden güvenliğiniz için uzak durmalısınız.

Otopay Kart Nasıl Satın Alınır?

Otopay kartı satın almak için öncelikle ihtiyacınız olan kart limitini belirlemelisiniz. Belirlediğiniz kart limitini seçtiğinizde ödemeniz gereken Türk lirası değerini görebilirsiniz. Bu tutarı eksiksiz olarak bayiye ödemeniz gerekmektedir. Online ödeme imkanı veren Otopay sitelerinden kartınızı kredi kartı yoluyla da satın alabilirsiniz.

Otopay Kart Ödemesi Nasıl Yapılır?

Kartınızı aldığınız yerde geçerli olan ödeme yöntemlerini, web sitenin içinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Burada kendiniz için uygun yöntemi tercih edebilirsiniz. Birçok Otopay web sitesi havale ya da EFT ile çalışmaktadır. Bazı Otopay sitelerinde kredi kartı ile ödeme de alınmaktadır. Otopay kart siteleri ödemelerinde çeşitlilik sağlamak için bankalarla anlaşmalar yapmaya devam etmektedir. Kredi kartı, mobil ödeme, ATM‘den ödeme seçenekleri sunan Otopay siteleri bulmanız da mümkündür.

Otopay Kart Ödemesi Hangi Bankalardan Yapılır?

Otopay kart banka ödemelerinizi EFT yada havale ile yapacaksanız; anlaşmalı banka arayışına girmeden, müşteri temsilcisinden ya da web site üzerinden bayinin banka hesap bilgilerini almanız yeterlidir. Banka anlaşması ATM’den ödemelerde, kredi kartıyla ödemelerde önemlidir. Mobil ödeme hizmeti sunan sitelerde de anlaşmalı olan GSM firmasına bakılmalıdır. Mobil ödemede ayrıca belirli bir limit var mı, faturalı olmayan hatlardan ödeme yapılabiliyor mu  detaylı olarak incelemelisiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *