Paykasa Bayiliği Nasıl Alınır?
14 Oca, 2019 9:17 tarihinde eklendi

Paykasa Bayiliği Nasıl Alınır?

Paykasa Bayiliği Nasıl Alınır?

Paykasa bayiliği nasıl alınır, paykasa sub-reselleri alabilmek için istenen belgeler nelerdir ve paykasa kredi kartı bayiliği veren kurumların avantajları nelerdir.

Paykasa, internette online ödemeler yapmaya imkan sağlayan bir sistemdir. Kıbrıs’ta kurulan Paykasa firmasının, dünyada ve Türkiye’de birçok bayisi vardır. Paykasa’nın bayi sistemine katılmak istiyorsanız; reseller ya da subreseller olarak katılabilirsiniz. Paykasa ile yapacağınız bu iş birliği ile dünyanın popüler ödeme yöntemlerinden birinin iş ortağı olmuş olursunuz. Her geçen gün popülerliği artan Paykasa ile reklam yapmaya ihtiyaç duymadan kazanç elde etmeniz mümkün.

Paykasa ile resmi Paykasa bayiliği anlaşmanızı yapmadan Paykasa kart satışı faaliyetlerinde bulunamazsınız. Paykasa bayiliğiniz olmadığında müşterilere sunabileceğiniz Paykasa güvenlik numaraları elinizde olmayacaktır. Dolayısıyla satış yapmaya başlamadan önce yasal prosedürü tamamlamalısınız.

Paykasa Reselleri Olmak

Paykasa bayiliğinizi reseller olarak alacaksanız; satış hacminizin 10.00 Euro ile 50.000 Euro arasında olması en önemli şarttır. Şirketiniz Kıbrıs dışında bir ülkedeyse reseller olabilme şansınız vardır. Satış hacminiz 50.000’dan daha fazla ise ve Avrupa ülkelerinden birinde bir şirkete sahipseniz; Paykasa ile iletişime geçebilirsiniz.

Paykasa Sub-Reselleri Olmak

Paykasa Sub-reselleri olmak için en önemli şart şirketinizin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kuruluşlu olmasıdır. Eğer bu şartı sağlıyorsanız ayrıca 10.000 Euro ile 50.000 Euro arası satış hacmi şartını da sağlamanız gerekmektedir. Böylece Paykasa’ya Sub-reseller olmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Paykasa Bayisi Olmak için İstenen Belgeler

Paykasa firmasıyla iletişime geçerken bazı bilgileri, yetkililere belirtmek durumundasınız. Başvurunuz bu bilgilere göre değerlendirmektedir. Paykasa ile mail yoluyla iletişime geçmeniz mümkündür. Mailinizde adınızı, soyadınızı, yaşadığınız şehri, adresinizi, ülkenizi, şirketinizin kuruluşunun bulunduğu ülkeyi, doğum tarihinizi, varsa web sitenizi belirtmelisiniz. İlk iletişiminizde bayilik talebinde bulunduğunuzu mutlaka belirtmelisiniz.

Paykasa Bayiliğinin Avantajları

Paykasa bayisi olarak para kazanmak için birçok nedenini var. Yüksek kar marjı, kar marjınız üzerinden indirim yaparak uygun fiyata Paykasa kart satma şansı bu nedenlerin başında gelir. Uygun fiyata Paykasa kart sattığınızda müşterilerin ilgi odağı olursunuz ve üye sayınız her geçen gün artar. Paykasa ismiyle kendi kendinin reklamını aktif bir şekilde yaptığından reklam çalışmalarına biraz bütçe ve zaman ayırmanız yeterlidir. Paykasa ailesine katılarak kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *