Paykasa Bayilik Alma
21 Mar, 2019 15:15 tarihinde eklendi

Paykasa Bayilik Alma

Paykasa Bayilik Alma

Paykasa bayilik alma, nasıl Paykasa bayiliği alınır ve Paykasa bayisi olmanın avantajları nelerdir? Paykasa bayiliği alarak Paykasa kartı satabilir ve Paykasa bayisi olarak hizmet verebilirsiniz.

Paykasa tüm dünyada popüler bir online ödeme sistemi olduğundan Türkiye’de de kısa sürede popüler olmayı başarmıştır. Paykasa yasal bayilerinden alacağınız Paykasa sanal kartınızla online ödemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Paykasa kart, anlaşmalı sitelerde rahatlıkla kullanılabilir. Paykasa’nın anlaşmalı olduğu siteleri Paykasa bayilerinden ya da Paykasa sitesinden öğrenebilirsiniz. Paykasa bayiliği alarak Paykasa satmak düşünceniz varsa gerekli şartları sağlayıp sağlamadığınızı da Paykasa sitesinden öğrenebilirsiniz. Paykasa bayisi olarak hizmet vermek istiyorsanız; potansiyel müşteri kitlenizin her geçen gün büyüdüğünü bilmelisiniz. Paykasa yabancı bahis ve oyun sitelerinde sıklıkla kullanıldığı için Türk kullanıcıların sayısı da artmaktadır.

Nasıl Paykasa Bayisi Olunur?

Paykasa bayisi olabilmeniz için satış hacminizin 10 bin euro ile 50 bin euro arasında olması gerekmektedir. Kıbrıs dışındaki bir ülkede bayi olacaklar reseller olarak hizmet verebilirler. Kıbrıs kuruluşlu bayiiler Sub-reseller olabilmektedir. Bayi olmak için gerekli sermayeniz varsa, diğer prosedürlere uygunsanız; Paykasa bayilik başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa bayisi olmak için Paykasa satış siteleriyle ya da Paykasa firmasının sitesindeki iletişim bilgileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Paykasa Bayisi Olmanın Avantajları

Paykasa bayisi olarak hizmet verecekseniz; birçok açıdan şanslı olduğunuzu bilmelisiniz. Paykasa kendi kendinin reklamını yapan bir firma olduğundan reklam masrafınız ortadan kalkar. Kar miktarınızdan indirim yaparak kolaylıkla müşteri çekebilirsiniz. Güvenilir firma olarak isim yapınca müşterileriniz kalıcı olarak siz de olacaktır. Tüm bu avantajlarıyla Paykasa ailesine katılabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *