Paykasa Bozdurma İşlemi Nasıl Yapılır
22 Mar, 2019 20:19 tarihinde eklendi

Paykasa Bozdurma İşlemi Nasıl Yapılır

Paykasa Bozdurma İşlemi Nasıl Yapılır

Paykasa bozdurma işlemi nasıl yapılır, Paykasa bozdurma fiyatları nedir, Paykasa kartın limiti bitene kadar bankacılık ve online ödeme yöntemlerini aktif bir şekilde kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa online ödeme sistemlerinde elinizdeki sanal kartın bilgileri, kartın limitiniz bitene kadar aktif şekilde kullanılmaktadır. Paykasa kartınızın limiti bittiğinde kartınızın da kullanım süresi dolmuş olur. Paykasa sisteminde ön ödemeli kartlar kullanıldığından karta para yatırma işlemi yapılmamaktadır. Paykasa kartı bir süre kullandıktan sonra içinde kalan limit küsuratlı ve düşük miktardaysa herhangi bir sitede ödeme yapmakta zorlanabilirsiniz. İçinde kalan para miktarı euro para biriminde olduğu için kart içinde az görünse de TL değerinde dikkate değer bir miktara dönüşebilir. Bu durumda yapmanız gereken Paykasa bozdurma işlemidir. Paykasa bozdurma işlemini güvenilir ve resmi Paykasa sitelerinden yapmaya dikkat etmelisiniz.

Paykasa Bozdurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Paykasa bozdurma işlemini yapabilmeniz için kartı satın aldığınız siteyi tercih edebilirsiniz ama farklı Paykasa siteleri de bozdurma taleplerinizi dikkate alacaktır. Paykasa bozdurma talebinizi sitenin kullandığı sisteme göre oluşturmalısınız. Online talep sistemi varsa doğrudan Paykasa kart bilgilerinizi girip, banka hesap bilgilerinizi verip kalan miktarı da doğru şekilde belirtmelisiniz. Online sistem yoksa bu bilgileri müşteri temsilcisine vermeniz gerekecektir. Bilgilerinizi verince temsilci size kalan miktarın TL’ye çevrildiğinde ne kadar olduğunu belirtir. İşlemi onaylarsanız; talebiniz hemen alınacaktır.

Paykasa bozdurma talepleri genellikle aynı gün içinde sonuçlanmaktadır. Bir iş günü geçmesine rağmen hesabınıza para aktarılmamışsa siteyle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Paykasa bozdurma işlemlerinde güvenilir siteleri tercih etmeye özen göstermelisiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *