Paykasa Bozdurma Nasıl ve Nereden Yapılır?
24 Mar, 2019 16:24 tarihinde eklendi

Paykasa Bozdurma Nasıl ve Nereden Yapılır?

Paykasa Bozdurma Nasıl ve Nereden Yapılır?

Paykasa bozdurma nasıl yapılır ve Paykasa bozdurma işlemi nereden yapılır? Paykasa kart bozdurma işlemlerini yaparken oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir.

Paykasa online ödeme sistemlerinin kullanıcılara sunmuş olduğu sanal kartlar belirli limitlere sahiptir. Kartlar kullanım süresi sıkıntı olmadan kullanılabilir ama kartı kullanmak istemiyorsanız ya da kartın içinde herhangi bir yerde kullanabilecek kadar yüksek bir miktar kalmamışsa Paykasa kartı bozdurma işlemi yapabilirsiniz. Paykasa kart bozdurma işlemlerinde birçok detaya dikkat etmeniz gerekiyor.

Paykasa Bozdurma Nerede Yapılır?

Paykasa kart satışı yapan sitelerin hemen hepsinde Paykasa kart bozdurma işlemi de yapılmaktadır. Yasal olmadıkları halde Paykasa kartı bozacaklarını söyleyen sitelerden, Paykasa kart bozumu yaptığını iddia eden çeşitli dükkanlardan uzak durmalısınız. Paykasa bozdurma işlemlerinde yüksek kurdan bozma işlemi yapılması şeklinde kampanyalar vardır ama çok uçuk değerler veren sitelere karşı temkinli olmanızda fayda vardır. Kötü niyetli kişiler Paykasa kart bilgilerinizi alarak hesabınıza para yatırmayarak sizi mağdur edebilir.

Paykasa Bozdurma Nasıl Yapılır?

Paykasa bozdurma işleminde güvenilir bir site bulmanız önemlidir çünkü siteye Paykasa kartınızın bilgilerini, banka bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekir. Bozdurma talebini online formlarla ya da canlı destek bölümlerinden oluşturabilirsiniz. Bozdurma işlemi anlık kur değerine göre yapılmaktadır. Bozdurma işlemi için talebinizi oluşturduktan sonra site size kartın içinde kalan miktarın TL cinsinden değerini söyleyecektir. İşlemi onaylarsanız; hesaplanan miktar banka hesabınıza aktarılacaktır. Banka hesabınızda paranız aktarılmışsa; bozdurma işlemi yaptığınız Paykasa kartınız da kullanıma kapanmış olacaktır. Paykasa kart bozdurma işlemleri genellikle aynı gün içinde sonuçlanmaktadır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *