Paykasa Bozdurma Talebi Nasıl Yapılır?
23 Mar, 2019 18:30 tarihinde eklendi

Paykasa Bozdurma Talebi Nasıl Yapılır?

Paykasa Bozdurma Talebi Nasıl Yapılır?

Pakyasa bozdurma talebi nasıl yapılır, Paykasa bozdurma talebi oluşturma aşamaları ve sonuçları nasıl olur? Pakyasa online ön ödemeli sanal kartlarını bozdurma yaparak paranızı nakde çevirebilirsiniz.

Paykasa online ödeme sistemlerinin, kullanıcılarına sunmuş oldukları Paykasa sanal kartları ön ödemeli ve limitlidir. Paykasa kartlar ön ödemeli oldukları için içindeki limit bitince karta para yatırma işlemi yapmak imkansızdır. Bu şekilde geliştirilen Paykasa kartların limitleri bittiğinde yeniden satın alınması gerekir. Paykasa kartınızı almışsanız ve kullanamamışsanız, bir kısmını kullanabildiyseniz, büyük bir kısmını kullanıp içinde kalan az miktarı kullanamıyorsanız; Paykasa bozdurma işlemi için talepte bulunabilirsiniz.

Paykasa Bozdurma Talebi Nasıl Oluşturulur?

Paykasa bozdurma işlemi yapan resmi sitelerden bozdurma talebinizi oluşturabilirsiniz. Paykasa bozdurma işlemi için sitedeki canlı destek bölümünden, telefonla iletişim yolundan faydalanabilirsiniz. Müşteri temsilcisine Paykasa bozdurmak istediğinizi belirterek süreci başlatabilirsiniz. Paykasa bozdurma talebinizde Paykasa kart bilgilerinizi, kişisel bilgilerinizi, banka bilgilerinizi belirtmelisiniz. Temsilci size kartın içindeki limitin kur çevrimini yaparak ödenecek miktarı da belirtecektir. Talebinizi onaylarsanız; işlem süreci hemen başlayacaktır. Paykasa güvenlik kodunu Paykasa bozdurma talepleri dışında kesinlikle kimseyle paylaşmamalısınız.

Paykasa Bozdurma Talebi Ne Zaman Sonuçlanır?

Paykasa bozdurma talebi birçok sitede çoğu zaman aynı gün içinde sonuçlanmaktadır. Sitede bozdurma işlemleri için belirli bir süre vermemişse bir iş günü geçtikten sonra hesabınıza ödeme yapılmamışsa siteyle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Paykasa bozdurma işleminde güvenilir sitelerde işlem yaptırmanız önemlidir. Aksi halde Paykasa kart bilgilerinizi vererek kartta kalan limitinizi kaybetmekle birlikte, kişisel bilgilerinizi ve banka bilgilerinizi de kötü niyetli kişilere vermiş olabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *