Paykasa Bozdurma
15 Oca, 2019 9:17 tarihinde eklendi

Paykasa Bozdurma

Paykasa Bozdurma

Güvenilir paykasa bozdurma fiyatları nedir, paykasa kart kullananlar bozdurma talebini nasıl yapar, bozdurma işlemi kaç gün sürer ve paykasa bayilerinden bozdurma işlemi güvenli midir.

Online alışverişlerinizin ödeme noktasındaki baş tacı Paykasa kart, tüm dünyada popüler online ödeme sistemi olarak kullanılmaya devam ediyor. Paykasa kartlar fiyatları, içindeki limitler bittiğinde kullanılmadığından işlevini yitiriyor ama bazen yaptığınız ödemelerin küsuratlı olmasına bağlı olarak kartınızın içinde kullanılamayacak kadar küçük bir miktar limit kalmış olabiliyor. Kart içindeki limit Euro para biriminde olduğundan kartınızın içinde 1 Euro kalsa bile ortalama 5 TL paranız olduğu anlamına geliyor. Dolayısıyla Paykasa kartlarınızın içinde kalan limitleri bozdurmayı ihmal etmemeniz gerekiyor.

Paykasa bozdurma işlemleri birçok Paykasa sitesi tarafından yapılıyor. Hatta bozdurma işlemleri konusunda da Paykasa bayileri arasında tatlı bir rekabet söz konusu çünkü bozdurma işlemleri anlık kura göre yapılıyor.

Paykasa Bozdurma Talebi Nasıl Yapılır?

Paykasa bozdurma talebini Paykasa sitesinde iletişim bilgilerine ulaşarak başlatabilirsiniz. Taleplerinizi canlı destek ile, telefonla müşteri hizmetleriyle görüşerek, varsa Whatsapp üzerinden iletebilmeniz mümkündür. Talebinizde Paykasa kartınızı bozdurmak istediğinizi belirttiğinizde kartın kalan limiti konusunda temsilciyle ortak sonuca varmış olmanız gerekiyor. Talep aşamasında müşteri temsilcisi size kura ve kalan limitinize bakarak yatırılacak para miktarını belirtecektir.Ardından sizin elinizdeki Paykasa kartınızın güvenlik kodunu ve paranın aktarılmasını istediğiniz hesap bilgilerinizi müşteri temsilcisine vermeniz gerekiyor. Bazı Paykasa sitelerinde bozdurma talebi site üzerindeki uygulamadan online olarak yapılabilir. Böylece süreç daha hızlı ilerliyor.

Paykasa Bozdurma İşlemi Ne Kadar Sürer?

Paykasa bozdurma işlemi talep oluşturma aşamasından sonra kısa sürede son bulmaktadır. Herhangi bir sorun yoksa Paykasa bayisi ödemenizi hesabınıza 15 dakika içinde yapmış olacaktır. 15 dakika geçmesine rağmen ödemeniz gerçekleşmemişse bir iş günü geçmesini bekledikten sonra mutlaka tekrar iletişime geçiniz. Paykasa bozdurmak için herhangi bir alt ya da üst sınır bulunmuyor. Kartınızda kalan her tutar için bozdurma talebinde bulunabilirsiniz

Paykasa Bozdurmak Güvenli mi?

Paykasa bozdururken güvenlik konusunda çok dikkat etmelisiniz çünkü hem Paykasa kart bilgilerinizi hem de kendinize ait banka bilgilerinizi temsilciye vermeniz gerekiyor. Öncelikle yasal bir Paykasa sitesiyle görüştüğünüzden mutlaka emin olunuz. Şüpheleriniz varsa bozdurma işlemi için başka bir Paykasa sitesiyle görüşünüz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *