Paykasa Güvenli Alım Satım
17 Oca, 2019 9:32 tarihinde eklendi

Paykasa Güvenli Alım Satım

Paykasa Güvenli Alım Satım

Online ödeme sistemi olan Paykasa güvenli midir, paykasa kart alım ve satım nasıl yapılır, paykasa güvenli bayilerden kart alarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Online ödeme sistemleri içinde en çok tercih edilenlerden olan Paykasa, kullanıcılarına sanal kart satışı yaparak güvenli alışveriş vaat etmektedir. Alışverişlerinizde ödemelerinizin güvenliği, kolaylığı ve hızlı bir şekilde tamamlanması için Paykasa kartınızı kullanabilirsiniz. Paykasa güvenli alım satım bir ortamda alınıp satılması ise en başta kullanıcı için sonra Paykasa kart bayisi için önemlidir. Dolayısıyla yasal bir bayiden alışveriş yapıyorsanız; bayi hem sizin güvenliğiniz hem kendi güvenliği için gerekli ortamı sağlamak durumundadır.

Paykasa Güvenli Alım

Paykasa kartı satın alacağınız zaman, hangi siteden alacağınız, hangi ödeme yöntemini kullanacağınız, kart bilgilerinizin size nasıl ulaştırılacağı gibi önemli konuları ihmal etmemelisiniz. Paykasa sitesi güvenilirse dilediğiniz ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz ama ödeme yönteminde gerekli güvenlik önlemlerini almamış bir sitede en güvenli iletişim şekli telefon ve en güvenli ödeme paykasa biçimi de havale, EFT’dir. SSL sertifikası ve ek güvenlik yöntemleriyle korunmayan bir Paykasa sitesinde kullanıcı bilgileriniz, firmanın size site üzerinden verdiği Paykasa kart bilgileriniz üçüncü şahısların eline geçebilir. Ödemenizi kredi kartı ya da mobil ödeme yoluyla yaparken de aynı şekilde birçok bilginiz kötü niyetli olan bu kişilerin eline geçebilir. Bu durumda hem siz hem Paykasa bayisi mağdur durumda olacaktır.

Paykasa Güvenli Satım

Elinizde kalan, kullanamadığınız ya da içinde az limit kaldığı için işinize yaramayan Paykasa kartlarınızı, Paykasa bayilerinde bozdurabilirsiniz. Bozdurma işleminde elinizdeki Paykasa kartın bilgilerini müşteri temsilcisine vereceğiniz için güvenlik açısından telefonla iletişimi seçmeniz daha doğru olacaktır. Ayrıca müşteri temsilcisine paranızın yatırılmasını istediğiniz banka hesap bilgilerinizi de güvenli bir şekilde telefondan verebilirsiniz. İnternet sitesi güvenilir olan Paykasa güvenli kart satım bayilerinde bozdurma işlemi için web sitesini de tercih edebilirsiniz.

Paykasa Kart Güvenliği

Satın aldığınız Paykasa kredi kartı güvenliği kartınızın güvenli şekilde saklanmasına dikkat etmelisiniz. Kart bilgileri size ulaşana kadar bayi tarafından büyük olasılıkla güvenli, dijital bir ortamda saklanmaktadır. Paykasa kart üzerindeki 16 haneli kodu öğrenen kişiler, sizdeki herhangi bir bilgiye sahip olmadan kartınızı kullanabilirler. Bu nedenle kart bilgilerinizi diğer kişilerle paylaşmamanız güvenliğiniz için önemlidir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *