Paykasa ile Bitcoin Alımlarına Dikkat
30 Mar, 2019 15:30 tarihinde eklendi

Paykasa ile Bitcoin Alımlarına Dikkat

Paykasa ile Bitcoin Alımlarına Dikkat

Paykasa ile bitcoin alımlarına dikkat, Paykasa ile nasıl yapılır ve Bitcoin ile Pakyasa ödemeleri nasıl yapılır? Bitcoin kullanarak paysa kartı satın alabilir ve Paykasa ödemeleri yapabilirsiniz.

İnternette çeşitli ödemeler için sık sık vakit geçiriyorsanız ya da dijital para birimleri, e-cüzdan uygulamalarıyla ilgiliyseniz; Bitcoin ismini biliyorsunuzdur. Bağımsız para birimi olarak ortaya çıkan ve kısa sürede milyonlarca kişinin kullandığı, ödeme yöntemi olarak kabul ettiği para birimi Bitcoin, para kullanılarak satın alınmakta ve genellikle yatırım amacıyla kullanılmaktadır. İnternette güvenli alışveriş yapmak, ödemelerinizi, para transferlerinizi yapmak için Bitcoin kullanacaksanız; yine güvenli bir yöntem olan Paykasa ile Bitcoin alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa tüm dünyada aktif olarak kullanılan, anlaşmalı sitelerde ödemeleri kolaylaştıran ve güvenli ödeme ortamı sunan bir online ödeme sistemidir.

Paykasa ile Bitcoin Alımı

Daha önce bir tarihte geliştirilmiş olmasına rağmen tam anlamıyla 2013 yılında tüm dünyayla tanışan ve milyonlarca kullanıcısı olan Bitcoin paralarını satın alırken güvenli bir yöntem tercih etmeniz önemlidir. Paykasa kart kullanarak Bitcoin ödemelerinizi yapacaksanız; önce yeterli limiti olan ön ödemeli, sanal Paykasa kartlarından temin etmelisiniz. Paykasa kartınız varsa hemen ödemenizi yapmaya başlayabilirsiniz. Paykasa kart almak isteyenler online Paykasa satış sitelerini tercih edebilirler ama yasal listeler arasından tercih etmeye dikkat edilmelidir.

Bitcoin Ödemeleri Paykasa ile Nasıl Yapılır?

Bitcoin alacağınız sitede ödeme yöntemi olarak Paykasa kabul ediliyorsa; almak istediğiniz Bitcoin paranın euro türünde fiyatını öğrenmeniz gerekiyor. Ödenecek tutar belirlendikten sonra ödeme sayfasında Paykasa tercih ederek 16 haneli güvenlik kodunuzu girip ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Ödeme yaparken Paykasa kartınızın içinde yeterli limit olduğundan emin olmalısınız.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *