Paykasa ile Bitcoin Alımlarına Dikkat
19 Oca, 2019 10:17 tarihinde eklendi

Paykasa ile Bitcoin Alımlarına Dikkat

Paykasa ile Bitcoin Alımlarına Dikkat

Paykasa ile bitcoin alımları nasıl yapılır, dikkat edilmesi gerekenler nelerdir ve paykasa ile bitcoin satın alımlarında ödeme nasıl yapılır.

İnternette, internet para birimleri konusunda  son zamanlarda sıkça vakit geçiriyorsanız; Bitcoin kelimesini mutlaka duymuşsunuzdur. Bitcoin almak isteyenler Paykasa kart yöntemini rahatlıkla kullanabilirler. Bitcoin alımlarında ödemelerin güvenli bir şekilde yapılması önem taşıdığından ödemelerin güvenle yapılması için geliştirilen Paykasa sistemi, Bitcoin alımlarında çoğu zaman tercih edilmektedir.

İnternette güvenli alışveriş yapmak her geçen gün giderek zorlaşırken Paykasa online ödeme sisteminin bu şekilde bir kolaylık ve güvenli bir ödeme ortamı sunması teknolojinin eşsiz buluşlarındandır. Ödeme teknolojilerinin en yenilerinden olan Paykasa tüm dünyada aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

Bitcoin Nedir? Paykasa ile Alınır mı?

Paykasa ile bitcoin nasıl alınır? Bitcoin, modern dünyanın sanal para birimlerinden bir tanesidir ve aynı zamanda en popüleridir. 2013 yılında piyasalarla tanışan Bitcoin, kısa süre içinde 2 milyondan fazla kullanıcı edinmiştir. Paykasa Bitcoin satın almak için ödemelerinizi güvenli bir biçimde yapmanız önemlidir. Doğal olarak Paykasa kart geçerli olan Bitcoin satış sitelerini tercih etmeniz; güvenliğiniz açısından önemlidir.

Paykasa ile Bitcoin Nasıl Alınır?

Bitcoin alırken Paykasa alacaksanız; önce Paykasa ailesine katılmalı ve kendinize bir Paykasa kart edinmelisiniz. Paykasa sitesine üye olarak kaydınızı tamamladıktan Paykasa kart siparişinizi oluşturabilir ve ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemeniz tamamlanınca Paykasa kart bilgileriniz size ulaştırılacaktır. Kartınızın 16 haneli güvenlik kodunu kullanarak Bitcoin satılan anlaşmalı sitelerde Paykasa ile ödeme yapabilirsiniz.

Bitcoin almak için hemen hemen her zaman yabancı siteler tercih edilir. Daha önce kullandığınız bir Bitcoin sitesi varsa ve bu sitenin Paykasa ile anlaşması varsa alışverişinizi o siteden yapabilirsiniz. Daha önce hiç Bitcoin almamışsanız; bu aşamada dikkatli olmalısınız. Bitcoin satışı yapan sitelerin güvenli yer olduğundan emin olmadan alışverişe başlamamalısınız. Uygun bir Bitcoin sitesi bulduktan sonra siparişinizi oluşturabilir ve ödeme aşamasına geçebilirsiniz.

Paykasa ile Bitcoin Alımlarında Ödeme Nasıl Yapılır?

Paykasa ile Bitcoin alacağınız zaman Paykasa ile anlaşmalı sitede siparişinizi oluşturup ödeme aşamasına geldiyseniz; yapmanız gereken tek şey Paykasa kartınızın 16 haneli güvenlik kodunuzu girmek olmalıdır. Bu sayfayı görebilmek için ödeme bölümüne geçtiğinizde ödeme yöntemleri arasından Paykasa’yı tercih etmeniz gerekmektedir. Bu aşamadan sonra başka hiçbir bilgi girmeden sadece 16 rakamı ilgili yere yazarak ödemenizi saniyeler içinde tamamlayabilir ve Bitcoinleri satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *