Paykasa ile Para Yatırma Nasıl Yapılır?
1 Şub, 2019 5:17 tarihinde eklendi

Paykasa ile Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Paykasa ile Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Paykasa ile para yatırma nasıl yapılır, para yatırma yöntemleri nelerdir, Havele, EFT ve ATM kullanarak paykasa karta nasıl para yatırılır işte tüm detaylarıyla paykasa para yatırma yöntemlerini anlatalım.

Paykasa ile para yatırma internet ödemeleriniz için hem güvenli hem kolay bir yöntem kullanmış olursunuz. Paykasa kartına sahip olmak için 5 dakikanızı ayırmanız yeterlidir. Paykasa sitesine üyelik kaydınızı yaptıktan sonra Paykasa kart siparişinizi oluşturabilirsiniz. Para yatırma işlemini tamamladığınızda kart bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Paykasa için para yatırma işlemi yapacaksanız; sunulan alternatiflerden birini tercih edebilirsiniz. Ödemeleri nakit parayla ya da kredi kartıyla yapabilme şansınız var ama bu durum Paykasa sitesinin anlaşmalarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Paykasa ile Para Yatırma Yolları

Paykasa kart satın almak için para yatırma işlemi yapacaksanız; öncelikle birçok Paykasa sitesinin havale, EFT, ATM’den ödeme tercih ettiğiniz bilmelisiniz. Az sayıda da olsa kredi kartı ve mobil ödemelerle ödeme kabul eden Paykasa siteleri vardır. Ödemelerinizi nasıl yapacağınızı belirledikten sonra işleme başlayabilirsiniz. Kart siparişinizi oluşturduğunuzda, müşteri temsilcisinden firmanın banka bilgilerini almayı unutmamalısınız.

Havale ile Paykasa Para Yatırma

Paykasa havele ile para yatırma paykasa firmasının vermiş olduğu banka bilgilerine göre bakarak aynı bankayı kullanıyorsanız; para transferini havale yöntemi ile yapabilirsiniz. Havale işlemlerinde bankaların politikası gereği işlem ücreti alımı farklıdır. Havale işlemlerini 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman yapabiliriz. Transferiniz dakikalar içinde Paykasa firmasının hesabında olacaktır.

EFT ile Paykasa Para Yatırma

Aynı bankalarla çalışmayanlar için para transferi yapma işleminin adı EFT’dir. Bankalar arası transfer işlemi olarak bilinen EFT için bankanız ücret kesintisi yapacaktır. EFT, havaleden farklı olarak sadece belirli zaman dilimlerine yapılabilmektedir. Paykasa firmasına EFT ile ödeme yapacaksanız; iş günleri içinde saat 5’e kadar transferi yapmış olmanız gerekmektedir. Havale ve EFT kullanmanın en kolay yolu internet bankacılığıdır. Hiç zahmete girmeden, karşı tarafın banka bilgilerini girerek para yatırma işlemini tamamlayabilirsiniz.

ATM’den Paykasa Para Yatırma

Paykasa’ya para yatırmanın en maliyetli yöntemlerin birisi ATM’lerdir. ATM’den para yollama işlemi yaparak Paykasa firmasının hesabına gerekli miktarı yatırabilirsiniz. ATM’ler para yatırma işlemleri için 8-10 TL gibi bir ücret kesmektedir. Dolayısıyla Paykasa’ya para yatırmanın en ucuz ve pratik yolu internet bankacılığından havale ya da EFT yapmaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *