Paykasa ile Para Yatırma Nasıl Yapılır?
13 Şub, 2019 18:23 tarihinde eklendi

Paykasa ile Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Paykasa ile Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Paykasa ile para yatırma nasıl yapılır, Paykasa kart ile para yatırma,para çekme, paykasa ödemesi nasıl yapılır ve Paykasa kredi kartı nasıl kullanılır.

Paykasa ile para yatırma işlemi yapabilmeniz için öncelikle Paykasa kart sahibi olmanız gerekmektedir. Ödemenizin sorunsuz tamamlanması için Paykasa kart limitinizin yeterli olması önemlidir. Online ödeme sistemleri içinde oldukça popüler olan Paykasa, geçerli olan sitelerde kullanılırken hemen hemen aynı şekilde kullanılmaktadır. Paykasa kartınızı para yatırırken kullanabilmeniz için Paykasa kartınızın güvenlik kodunu biliyor olmalısınız. Ayrıca Paykasa kartı limitiniz olduğu sürece kullanabileceğiniz için limitinizi kontrol etmelisiniz.

Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Paykasa kart, kullanılması için öncelikle kartınızın güvenlik kodunu bilmeniz gerekiyor. Paykasa kartla ödeme yaparken ödeme miktarını, alacağınız kart limitine göre dikkatle girmeniz önemlidir. Böylece ödeme işleminin olumsuz sonuçlanması, yeniden ödeme yapma gibi detaylarla uğraşmanıza gerek kalmaz. Paykasa kartı kullanabilmeniz için Paykasa kartınızın 16 haneli güvenlik kodunu bilmeniz gerekir.

Paykasa Kart ile Para Yatırma

Paykasa kartınız ile Paykasa para yatırma işlemi yaparken ödeme yapacağınız sitede gerekli adımları tamamlayarak ödeme sayfasına gelmelisiniz. Ödeme sayfasında yatırılacak miktar bilgisini kontrol etmeli ve belirtilmişse kendiniz eksizce girerek yazmalısınız. Ardından kart bilgileri kısmına Paykasa kartınızın güvenlik kodunu girmelisiniz. Paykasa kart ile ödeme yaparken bunun dışında herhangi bir bilgi girmeniz gerekmeyecektir. Kişisel bilgilerinizi, banka bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan ödemeyi tamamlayabilirsiniz. Ödeme işlemini sonlandırdığınızda karşınıza ödemenin başarıyla gerçekleştiğini belli eden sayfayı görmeniz gerekmektedir. Göremiyorsanız; kart limitinizi, ödeme yaptığınız siteyi kontrol ediniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *