Paykasa ile Para Yatırma
3 Mar, 2019 15:34 tarihinde eklendi

Paykasa ile Para Yatırma

Paykasa ile Para Yatırma

Paykasa ile para yatırma, Paykasa kartını kullanarak nasıl para yatırılır, Paykasa kartı ile online alışveriş ve ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Paykasa, son zamanların en popüler sanal ödeme sistemlerinden bir tanesidir. Birçok oyun ve sosyal medya sitesinde geçerli olan Paykasa ile online ödemelerinizi güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Hızlı olması, güvenilir olması, pratik olması Paykasa’nın tercih edilmesinde etkili olan faktörlerdir. Paykasa ile ödemeler Paykasa kart sayesinde yapılmaktadır. Paykasa kart sanal kart olduğundan elinizde sadece kart bilgileriniz olacaktır. Güvenlik koduyla ödemelerinizi yapmanıza imkan veren Paykasa sanal kartlarını, farklı limitlerle satın alabilirsiniz. Paykasa kartı kullanırken içindeki limitin euro para biriminde olduğunu unutmamalısınız.

Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Paykasa para yatırma, Paykasa kartınızı kullanabilmeniz için kartınızın 16 haneli güvenlik kodunu bilmeniz yeterlidir. Paykasa kartın limitini artırmak, içine para yatırmak imkansızdır. Bu nedenle kartı limitiniz bitene kadar kullandıktan sonra yeni bir Paykasa kart satın almanız gerekmektedir. Paykasa kartlarla para yatırma işlemlerinizi yaparken ödeme yapacağınız sitede Paykasa ödeme yönteminin kabul edildiğinden emin olmalısınız. Aksi halde para yatırma işlemleriniz de aksama olacaktır.

Paykasa ile Nasıl Para Yatırılır?

Paykasa kartınızla ödeme yapabilmeniz için sitede Paykasa geçerli olduğundan emin olduysanız; ödeme sayfasında öncelikle yatırmak istediğiniz para miktarını girmelisiniz. Yatırılacak miktarın euro para biriminde girilmesi önemli bir husustur. Miktar girildikten sonra kart bilgilerinin sorulduğu bölüme sadece Paykasa kartın 16 haneli güvenlik kodunu girmeniz yeterli olacaktır. Paykasa ile ödeme yaparken kişisel bilgilerinizi ve banka bilgilerinizi girmenize gerek yoktur. yapabilmeniz için sitede Paykasa geçerli olduğundan emin olduysanız; ödeme sayfasında öncelikle yatırmak istediğiniz para miktarını girmelisiniz. Yatırılacak miktarın euro para biriminde girilmesi önemli bir husustur. Miktar girildikten sonra kart bilgilerinin sorulduğu bölüme sadece Paykasa kartın 16 haneli güvenlik kodunu girmeniz yeterli olacaktır. Paykasa ile öeme yaparken kişisel bilgilerinizi ve banka bilgilerinizi girmenize gerek yoktur.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *