Paykasa Kart Almak İstiyorum
14 Oca, 2019 9:17 tarihinde eklendi

Paykasa Kart Almak İstiyorum

Paykasa Kart Almak İstiyorum

Paykasa kredi kartı nasıl alınır, kart sipariş ve ödemeleri nasıl yapılır, paykasa kart ile hangi bankalara ödeme yaparak işlem yapılır.

Paykasa online ödeme sistemiyle tanışmak istiyorsunuz, Paykasa kart almak istiyorsunuz ama nereden başlayacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Paykasa kart almak istiyorsanız; adım adım ilerleyin ve işlemlerinizi eksiksiz, güvenilir bir şekilde tamamlayın. Hepsinden önemlisi Paykasa almak için hangi siteyi tercih edeceğinizi doğru belirleyin. Paykasa yasal bayilerinden birini tercih ettiğiniz sürece Paykasa kartınızı güvenli bir ortamda satın alabilirsiniz.

Paykasa Almak için İlk Adım

Paykasa kredi kartı alabilmek için öncelikle Paykasa’lı olmanız gerekiyor. Paykasa web sitesinde yer alan Türkiye resmi bayileri sayfasından dilediğiniz birini seçerek işleme başlayabilirsiniz. Siteye girdikten sonra ilk yapmanız gereken üye kaydınızı yapmaktır. Üye olurken herhangi bir ücret ödeme, kart satın alma zorunluluğunuz yoktur. Üyelik için bilgilerinizi eksiksiz olarak girdikten sonra üyeliğinizi oluşturun ve üye girişinizi yapın. Bu aşamadan sonra Paykasa kart siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Paykasa Kart Siparişi Nasıl Verilir?

Paykasa kart siparişinizi vermek için üye girişi yaptığınız siteden canlı destek alabilir, telefonla müşteri temsilcisine bağlanabilir ya da varsa sitede E-ticaret sistemi üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan sonra kartınızı kullanabilmeniz için önce ödeme yapmanız gerekir. Paykasa kart limitinizin ne olacağını belirlediyseniz; ödemeniz gereken Türk lirası değerine bakın ve ödemenizi gerçekleştirin.

Paykasa Kart Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Aldığınız Paykasa kart için ne kadar ödeme yapmanız gerekiyorsa; Paykasa sitesinde geçerli olan ödeme yöntemlerinden biriyle bu ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa sitelerinde çoğunlukla havale ve EFT ödeme yöntemleri kullanılmaktadır. Siteden firmanın banka bilgilerini alarak para transferini saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa kart ödemelerinde satın aldığınız sitede geçerli ise kredi kartı, mobil ödeme yöntemlerini kullanabilir; dilerseniz ATM’lerden hesap numarasına nakit para yatırma işlemiyle ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Paykasa Ödemeleri Hangi Bankaya Yapılır?

Ödemelerinizi hangi bankaya yapacağınız; kartı satın aldığınız Paykasa bayisinin anlaşmalarına bağlıdır. Siteden anlaşmalı bankaların listesini görüntüleyebilirsiniz. EFT yönteminde anlaşmalı banka olmasının bir önemi yoktur çünkü zaten bankalar arası para transferi işlemi yapıyor olursunuz. ATM’den para yatırma işlemlerinde anlaşmalı bankaları tercih ederseniz; işlem ücreti kesintisi daha az olabileceğinden; anlaşmalı bankalar sayfasına bakmayı ihmal etmeyiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *