Paykasa Kart Fiyatları Nedir?
26 Mar, 2019 14:26 tarihinde eklendi

Paykasa Kart Fiyatları Nedir?

Paykasa Kart Fiyatları Nedir?

Paykasa kart fiyatları nedir, ön ödemeli sanal Paykasa kartlarıyla hızlı ve güvenli alışveriş yapabilir, para yatırma çekme, EFT ve havale işlemlerinde kullanabilirsiniz, ancak neden Paykasa kart fiyatları değişiklik göstermektedir.

Paykasa ile daha güvenli ve hızlı ödemeler yapmak isteyen milyonlarca kişi Paykasa ailesine katılmaktadır. Paykasa’lı olmak size birçok avantaj sağlayacaktır. Ödemelerinizin anonim olması, kişisel bilgi girmeden ödeme yapılabilmesi, işlem sürelerinin kısa olması kullanıcıların Paykasa’yı tercih etme nedenlerindendir. Paykasa bu özellikleriyle güvenli olmakla beraber hızlı bir ödeme yöntemidir. Paykasa ile ödemeler yapabilmeniz için Paykasa sanal kartına sahip olmanız gerekir. Sanal kartınızla anlaşmalı sitelerde ödemelerinizi sadece 16 haneli güvenlik koduyla yapabilirsiniz. Kullanıcıların Paykasa’yı tercih etmesinde etkili olan bir diğer detay kartların farklı limitlerle satışa sunulmasıdır. Böylece alıcılar bütçelerine ve ihtiyaçlarına uygun miktardaki limitle Paykasa kart sahibi olabilirler.

Paykasa Fiyatları Nasıl?

Paykasa kartlar ön ödemeli olduğundan kartı alırken ücreti ödemeniz gerekir. Kartların satış fiyatları, alacağınız limite göre değişiklik göstermektedir. En ucuz Paykasa kart limiti 10 eurodur. 10 euro Paykasa kart fiyatları Paykasa kartı 80 TL civarında bulabilirsiniz ama fiyatlar kur farkı sebebiyle her an değişebilmektedir. 10 euro dışında Paykasa’da 20, 50, 60, 100, 200 gibi limitlerle 1000 euro değerine kadar çıkan limitler bulunmaktadır.

Paykasa Kart Fiyatlarının Farklı Olma Nedeni Nedir?

Paykasa kart fiyatlarındaki değişikliğin en önemli nedeni euro para birimiyle TL arasındaki kur farkının değişmesidir. Kur farkında inişler çıkışlar oldukça satış sitelerindeki kart fiyatları güncellenir. Ayrıca Paykasa satış sitelerinde de birbirinden farklı fiyatlar görebilirsiniz. Bu durum bayilerin kar miktarları üzerinden indirim yapmasından kaynaklanmaktadır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *