Paykasa Kart Hangi Banka ile Alınabilir?
27 Mar, 2019 19:27 tarihinde eklendi

Paykasa Kart Hangi Banka ile Alınabilir?

Paykasa Kart Hangi Banka ile Alınabilir?

Paykasa hangi banka ile alınır, Paykasa kart nasıl alınır, Paykasa ön ödemeli sanal kartlarını anlaşmalı olduğu bankalardan satın alarak güvenle alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Paykasa online ödeme sistemlerine ait Paykasa kartınızı alabilmeniz birçok yöntem vardır. Alışverişlerinizi, ödemelerinizi daha kolay ve güvenli bir şekilde yapmak istiyorsanız; ön ödemeli sanal kartınızı Paykasa’dan istediğiniz limitle temin edebilirsiniz. Paykasa kart, euro para biriminde limitli olarak satıştadır ama ödemeler yapılırken belirlenen liste fiyatları Türk lirası birimindedir. Paykasa kartınızı satın alabileceğiniz güvenli bir yer bulabilirseniz; ödeme işleminizi tamamlayacak kart bilgilerinizi alabilirsiniz.

Paykasa Kart Nasıl Alınır?

Paykasa kart, yasal Paykasa satış sitelerinden kabul edilen ödeme yöntemleriyle ödeme işlemi tamamlandıktan sonra alınabilir. Paykasa kartınızı alacağınız sitenin yasal ve güvenilir olmasına çok dikkat etmelisiniz. Paykasa kartınızı alacağınız sitede online sipariş sistemi varsa kart limitinizi belirleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Birçok Paykasa bankaları sitesinde siparişler çeşitli iletişim yöntemleri kullanılarak alınmaktadır. Siparişlerinizi telefonla, Whatsapp üzerinden ya da canlı destek yoluyla oluşabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan sonra sitede geçerliyse ödemelerinizi kredi kartıyla, mobil ödeme yoluyla yapabilirsiniz. Kredi kartıyla ödemelerde bankanız önemlidir. Havale ile ödemelerde de anlaşmalı bankaları tercih etmeniz gerekiyor.

Paykasa Hangi Banka ile Alınır?

Paykasa Mobil ödeme yapacaksanız; ilgili banka bilgisine ihtiyacınız yoktur. Paykasa Cepbank, havale ya da kredi kartıyla ödemelerde sadece anlaşmalı bankaları tercih etmeniz gerekiyor. Paykasa kart alırken hangi siteyi tercih ediyorsanız; o sitedeki anlaşmalı bankaları dikkate almalısınız. Paykasa satış sitelerinin ger birinin anlaşmaları farklıdır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *