Paykasa Kart Nedir?
3 Şub, 2019 11:30 tarihinde eklendi

Paykasa Kart Nedir?

Paykasa Kart Nedir?

Paykasa nedir nasıl kullanılır, Paykasa kredi kartı özellikleri nelerdir, en ucuza paykasa kart fiyatı nedir, paykasa kart çeşitleri ve nasıl kullanılacağı hakkında detaylı bilgi vereceğim.

Paykasa nedir? İnternetteki popüler online ödeme yöntemlerinden Paykasa firmasının kullanıcılarına sunduğu kart, Paykasa karttır. Paykasa kart ön ödemeli, içinde satın aldığınız miktarda limiti olan sanal bir karttır. 16 haneli güvenlik kodu sayesinde güvenli ve pratik ödemeler yapmanız için tasarlanmıştır. Paykasa kart limitleri herkesin bütçesine uygun şekilde ayarlanmıştır. Paykasa kart limitiniz Euro değerinde olacaktır ama kartın ödemesini Türk lirası olarak yapmalısınız.

Paykasa Kart Özellikleri

Paykasa kartlar, dijital ortamda saklanan sanal kartlardır ve ücretini ödenerek satın alınır. İçindeki limit 10 Euro olabileceği gibi 500 Euro da olabilir. Kartların fiyatlarındaki değişiklik kurdaki dalgalanmalara bağlı gerçekleşmektedir. Paykasa kartın 16 haneli güvenlik kodu vardır ve sadece bu kod alışveriş tutarını ödemek için yeterli olmaktadır. Paykasa kartlar, resmi reseller ve subreseller siteler tarafından dijital bir ortamda güvenle saklanmaktadır. Paykasa kartı aldığınız gibi tekrar bozdurma şansına da sahipsiniz. Bozdurma işlemi kur değerine bakılarak yapılır ve kartınızda kalan limite göre yatırılacak miktar hesaplanır.

Paykasa Kart Fiyatları

Paykasa kartların fiyatları bayilerin fiyat listesinde farklı şekillerde görünebilir. Örnek olarak 10 Euro limitli bir Paykasa kartı, 58 TL’ye ya da 75 TL’ye satışta görebilirsiniz. Bu fiyatlar bayiden bayiye değişebileceği gibi kurdaki oynamalara göre inişe çıkışa geçebilir. Piyasada fiyatlar birbirine yakındır ve rekabet kampanyalar üzerinden sürdürülmektedir. Bazı sahtekar sitelerde çok düşük fiyatlara Paykasa kart satıldığını görebilirsiniz. Bu sitelerden uzak durmanızda fayda var. Paykasa bayisi olan siteleri, Paykasa web sitesinden bayi listesine giderek görebilirsiniz.

Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Paykasa kart kullanımı paykasa kartınızı satın aldıktan sonra müşteri temsilcileri size kartınıza ait bilgileri iletecektir. Güvenlik kodu size ulaştığında ödemeleriniz için Paykasa kartı kullanabilirsiniz. Paykasa ile anlaşmalı, ödeme yapacağınız sitede alışverişi tamamladıktan sonra ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Ödeme sayfasına geldiğinizde, karşınıza ödeme yöntemleri çıkacaktır. Buradan Paykasa’yı tercih ettiğinizde karşınıza 16 haneli kart bilginizi gireceğiniz bir alan çıkacaktır. Buraya kodu girdikten sonra işlemi onaylarsanız; ödemeniz saniyeler içinde gerçekleşecektir. Paykasa ile ödeme yönteminde 16 haneli kod dışında, kimlik ve banka bilgilerinizi girmenize gerek yoktur.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *