Paykasa Kart Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
5 Mar, 2019 15:38 tarihinde eklendi

Paykasa Kart Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Paykasa Kart Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Paykasa kart satın alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir, Paykasa kart nereden alınır ve ön ödemeli sanal kartı alınması esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir.

Paykasa sanal kartlarını alırken birkaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Paykasa kartlar internetteki satış sitelerinden alındığı için site tercihinizi yaparken dikkatli olmalısınız çünkü internet ortamı her türlü olumsuzluğa açık bir yerdir. Paykasa kart sattığını iddia edip kart satışı yapmadığı halde para toplayan sitelere karşı kendinizi korumalısınız. Bunun için kartınızı satın aldığınız sitenin remi olması, güvenlik seviyesinin yüksek olması önemlidir. Bunun yanında kart fiyatlarına da mutlaka göz atmalı ve en uygun fiyatı veren siteyi tercih etmeye çalışmalısınız.

Paykasa Kart Nereden Alınır?

Paykasa kart sadece resmi satış sitelerinden alınmalıdır. Aksi halde ciddi güvenlik sorunları yaşanabilir. Paykasa resmi satış sitelerine, Paykasa sitesinde bayiler bölümünden Türkiye‘yi seçerek ulaşabilirsiniz. Türkiye resmi satış sitelerini tek tek inceleyerek en güvenilir olanını tercih etmelisiniz. Resmi olması sitenin güvenli olduğu anlamına gelmediğinden; SSL sertifikasına, çeşitli güvenlik önlemlerine dikkatle bakmalısınız. Her Paykasa kart satışı yaptığını iddia eden siteye itibar etmemelisiniz. Özellikle de çok uygun fiyat veren sitelere karşı tedbirli olmalısınız.

Paykasa Kart Alırken Dikkat Edilecekler

Paykasa kart satın alırken en çok kartı bilgilerinizi alma aşamasına dikkat etmelisiniz. Siparişinizi verip ödemenizi yaptıktan sonra temsilciler istediğiniz yöntemle kart bilgilerinizi gönderir. SMS’le, mail yoluyla, telefonla kart bilginizi öğrenebilirsiniz. Aldığınız Paykasa kart bilgilerinizi kimseyle paylaşmadan güvenle saklamaya dikkat etmelisiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *