Paykasa Kart Türkiye Satış Fiyatları
16 Şub, 2019 15:08 tarihinde eklendi

Paykasa Kart Türkiye Satış Fiyatları

Paykasa Kart Türkiye Satış Fiyatları

Paykasa kredi kartı Türkiye satış fiyatları, Paykasa online ödeme ve alışveriş sistemlerinden birisi olan ve ülkemizde Paykasa satış siteleri dışında bayileri bulunan sistemdir.

Popüler online ödeme sistemlerinden Paykasa’nın kart satışını birçok site yapmaktadır. Paykasa tüm dünyada büyük bir pazara sahip olduğundan; yabancı ve yerli çok sayıda Paykasa kart satış sitesiyle karşılaşabilirsiniz. Türkiye’de Paykasa kart satışı yapan resmi sitelerden kart alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Ülkemizde ve diğer ülkelerde resmi Paykasa satış siteleri dışında bu işi kötü niyetle yapmak isteyen, kart satmayan ama uygun fiyata sattığını iddia ederek insanları mağdur eden birçok site vardır. Bu nedenle Paykasa alışverişlerinizde her şeyde önce güvenilir ve resmi siteleri tercih etmelisiniz.

Türkiye Paykasa Kart Satışı

Türkiye’de Paykasa satışını yasal olarak yapan 10’un üzerinde site vardır ve her geçen gün bu sayı yükselmektedir. Resmi satış sitelerinin listesine, Paykasa sitesine girerek Türkiye bayilerini görüntüleyerek ulaşabilirsiniz. Resmi satış siteleri içinden herhangi birini ödeme yöntemlerine, verdiği fiyatlara ve güvenlik seviyesine bakarak tercih edebilirsiniz. Bazı resmi satış sitelerinde kart siparişleri ve ödemeleri güvenli bir biçimde online olarak yapılabilmektedir. Bazı sitelerde ise siparişler çeşitli iletişim yöntemleriyle alınarak ödemeler de havale ve EFT ile kabul edilmektedir. Türkiye Paykasa kart satış sitelerinde havale eve EFT en sık kullanılan yöntem olsa da kredi kartı ve mobil ödemenin geçerli olduğu nadir siteler de vardır.

Türkiye Paykasa Kart Satış Fiyatları

Türkiye Paykasa fiyatları, Euro limitli Paykasa kartların fiyatları, euro ile TL kur farkıyla kart limiti çarpılarak ve üzerine satış sitesi karı eklenerek belirlenmektedir. Türkiye sitelerinde kart satış fiyat listelerini açık bir şekilde görebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *